"Tādai mātei nepienākas bērns"; sašutumu rada ārstes attieksme dzemdību laikā

tautaruna.lv 15.septembris 2020, 19:31
 
Pixabay
Ģimene sašutusi par Liepājas reģionālās slimnīcas personāla attieksmi pret jauno māmiņu, kura bija tikko laidusi pasaulē dēlu.

"Manai māsai 11. septembrī Liepājas reģionālajā slimnīcā piedzima dēls.

Mani nošokēja viņas stāstītais par dakteres attieksmi dzemdību laikā. Viņai tika teikts, ka tādai mātei nepienākas neviens bērns.

Dzemdību laikā mana māsa tika nosaukta par psihopāti un arī viņas bērns (citēju: "māte psihopāte, pilnīgi traka, un bērns arī) . Kad bērniņš bija piedzimis, pēdējā replika no ārstes puses bija: "Fui, pretīgi! " Vai tiešām ārstam ir tiesības šādi izturēties? Ko tieši jaundzimušais tādu paspēja izdarīt, lai tiktu nosaukts par psihopātu?" neizpratnē ir ģimene.

Sūdzību portāls norāda, ka slimnīca informēta par šo sūdzību.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jā, kādi vēl var būt komentāri, nožēlojami, bet diemžēl bieži sastopami gadījumi...

2.oktobris 2020, 21:01 Atbildēt

Ārstam uzvārds arī ir?

3.oktobris 2020, 10:00 Atbildēt

Liekas, ka tas bija sinestrols, ko man pirms dzemdībām sāka injicēt ļoti bieži. Neatceros precīzi, bet laikam ik pēc 30 minūtēm. Centos aizbēgt un kaut kur noslēpties, bet neizdevās. Mani visur atrada. Tas esot eksperiments. Teicu, ka negribu, bet neviens neklausījās. Dzemdības bija ātras, jo dr. Erdmane bija iemācījusi, kā elpot un nekliegt. Par to dzemdību pieņēmējas bija sašutušas: 'Буквально выдавила ребёнка!' Kad bērnu aiznesa un paliku viena, kāda menmataina sieviete baltā halātā pienāca un izdarīja griezumu. Tikai nesen internetā izlasīju, kas tas par griezumu. Lai to labotu, nepieciešama stundu ilga narkoze. Kā medicīnas darbiniece var būt tik ļaunprātīga! Vēlāk šo sievieti redzēju kādā toreizējās Friča Gaiļa ielas pretējās mājas logā. 3. vai 4. stāvā. Pretējās mājas bija ar pāru numuriem...Dzemdības notika 1. slimnīcā, jo dzemdību namu toreiz remontēja.

3.oktobris 2020, 23:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:36

Jaunākās diskusijas