Sieviete sašutusi par piedzīvoto aptiekā Rīgā

Viktorija Gabrjuna 13.septembris 2020, 11:18
 
Ilze Zvēra/F64
Kāda sieviete stāsta, ka aptiekā viņai atteica pārdot zāles, kas izrakstītas onkoloģijas slimniekam.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka zāles bija izrakstītas viņas mātei, taču veselības stāvokļa dēļ sieviete nespēj pati aiziet pēc tām.

"Rīgā, Juglā, Brīvības gatvē 430, Mēness aptiekā saskārāmies ar nepatīkamu situāciju. Mums atteica pārdot zāles, kuras bija izrakstītas manai mammai, kura ir 2.grupas invalīds sakarā ar onkoloģiju (3. stadija ar metastāzēm). Mums pateica, ka ārste ir uzrakstījusi uz receptes, ka zāles var izņemt tikai mamma pati. Sazvanot ārstu, viņa teica, ka zāles var iznemt jebkurš, jo pati vina aiziet nevar, pēc starošanas un ķīmijas viņai slikti, visu laiku guļ," situāciju skaidroja sieviete.

Tikmēr atbildi snieguši arī aptiekas pārstāvji, kas uzsver, ka zāļu izsniegšanu aptiekā regulē likums.

"Mums ļoti žēl, ka saskārāties ar negatīvu pieredzi zāļu saņemšanā aptiekā. Likumdevējs ir noteicis stingru kārtību e-recepšu apstrādei un zāļu izsniegšanai. Farmaceitam ir pienākums šo kārtību ievērot, pat ja tā
nešķiet taisnīga, pretējā gadījumā farmaceitu var saukt pie administratīvās atbildības, par normatīvajos aktos noteiktās kārtības neievērošanu," teikts aptiekas atbildē.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tas ir tas pats, kas palūgt mironi noformēt visu savai bērēšanai kapu kantorī.

13.septembris 2020, 11:32 Atbildēt

Tā ir mūsu valsts debīlā likumdošana kurā parastais cilvēks neeksistē....

13.septembris 2020, 12:19 Atbildēt

Vajadzēja nekavējoties zvanīt, bļē, pašai Viņķelei! Viņa momentā to krievvalodīgo aptieku likvidētu.

13.septembris 2020, 17:35 Atbildēt

Tas arī ir fakts, ka ārsti ļoti bieži ielaiž kļūdas, izrakstot receptes. Ārstam būtu jāzina, ka pacients pats aiziet uz aptieku nevar. Ārsta kļūdas dēļ vaino farmaceitus . Man pašai bieži ir bijis , ka ārsts izraksta recepti nepareizi , aizmirst pielikt ķekšus pie "aizstāt atļauts/aizliegts". Ej nu tagad aptiekā skaidrojies , zāles dabūt nevar, ārstu sazvanīt arī nevar . Ārsts uzskata, ka viņam ir normāli šādi kļūdīties, jo taču ļoti noslogots.

13.septembris 2020, 21:42 Atbildēt

Viņķele jau līdz pēdējam sačakarēja zāļu pārdošanas kārtību,

14.septembris 2020, 8:33 Atbildēt

Vispirms cilvēki izgudro likumu cilvēku labā, kas pēc tam ir kā slazds un likums valda pār cilvēku , aizmirstot visu cilvēcīgo. Likumā jāiekļauj arī cilvēciskais faktors.

14.septembris 2020, 11:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:27

Jaunākās diskusijas