FOTO: iedzīvotājs brīdina par arbūziem Latvijā; veikals skaidro situāciju

Viktorija Gabrjuna 11.sep
 

2 / 2

Ģirts Ozoliņš/F64

Portāls "tautaruna.lv" jau iepriekš vēstīja par to, cik droši var ēst Latvijā nopērkamos arbūzus.

Ziņojām, ka rīdzinieks Kaspars no Krievijas iegādājies ierīci, ar kuru var veikt testēšanu augļiem un dārzeņiem un uzzināt, cik daudz nitrātu tie satur.

Kaspara veiktais eksprestests uzrādīja, ka arbūzā nitrātu daudzums ir 126 mg/kg. Pieļaujamā norma ir teju uz pusi mazāka.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Dainis no Liepājas atlidojis pie mums no Marsa vai citas Galaktikas.??? Viss, kas atrodas veikalu plauktos sastāv vairāk vai mazāk no ķīmijas gan maize gan gaļa gan dārzeņi, un idiotiski ir domāt, ka Latvijā audzēti iepriekš minētie ir bez ķīmijas..

11.septembris Atbildēt

Latvijā audzēti ir desmit reižu indigāki, jo PVD ir lielzemnieku kabatā un pārbaudes ir tikai uz papīra. Jau vairakus nepērku Latvijas preci pēc dzirdētā ZZS tusiņā.

11.septembris Atbildēt

Dainim tās ir Covid 19 pazīmes,atri javeic tests!!!

11.septembris Atbildēt

Mans mazdēls arī saindējās nesen ar arbūzu! Arī pagājušajā gadā bija cilvēki, kuri saindējās tieši ar arbūziem!

11.septembris Atbildēt

Oskar ,diemžēl Dainis ne tik no Marsa atlidojis bet nesaprot arī pašu galveno mums iedzīvotājiem kurš arī būtu gatavs ogas audzēt bez ķīmijas vienkārši ir pietrūcies savas zemes,jo diemžēl visa zeme kā nonsens ir pārdota cittautiešiem un atgriezt to atpakaļ ,vnk. garš mīnuss,jo notikušas vairakas ECT tiesas kur kā Valsts Latvija zaudē!!!Visas Latvijas valdības nopelns ir skatāms šajos tiesas nolēmumos.,kauns par vadītāju prāta spējām ,kauns ka man piederas ēst 2.škiras produktus, kauns starp kādreizejo baltijas valstu savienību jo pēc ,,šķiršanās" esam pēdejā vietā gan ekonomiski,gan politiski gan sociālā kontekstā!

11.septembris Atbildēt

Juri, vai tiešām Tu domā, ka valdībai pieder zeme, kuru pārdod svešzemniekiem. Zeme pieder Latvijas pilsoņiem, kuri kārodami pēc lielākas naudas, nepārdod latviešiem, bet ārzemniekiem, kas vairāk maksā. Kā var atgriezt to, kas pārdots? Ar kādām tiesībām var atņemt nopirkto?

12.septembris Atbildēt
Anita Loze > bro.islava.dzene

Bet toties tagad esam brīvi, vai ne?

13.septembris Atbildēt

parasti jau ed ja garšo!a ja patstāvigs pircejs ta samaina,vai naudā,lielveikalā,ta vari kompotā!

12.septembris Atbildēt

Nav izslēgts, ka TOP konkurenti staigā pa veikalu ar šķidro nitrātu sprici un sapotē arbūzus. Iespējams, ka pats Dainis ir no Maximas vai Rimi.

13.septembris Atbildēt

Nu, beidz!

13.septembris Atbildēt

Labi, ka neuzsprāga.

16.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:54

Jaunākās diskusijas