RTU students sašutis par notiekošo dienesta viesnīcā

Viktorija Gabrjuna 4.sep
 
Kaspars Krafts/F64
Kāds Rīgas Tehniskās Universitātes students sašutis par noteikumiem, kādi radušies jaunā koronavīrusa pandēmijas iespaidā.
Portālā "sudzibas.lv" viņš raksta, ka studentiem netiekot sniegta atbilde par to, vai dienesta viesnīcās būs vietas dzīvošanai.

"Sakarā ar Covid-19 studentiem lika maksāt par dienesta viesnīcu, ja arī tur nedzīvoja vai arī atteikties un savākt savas mantas. Tiem, kuri izvēlējās atbrīvot istabiņu, šobrīd, uzsākot mācību gadu, aizbildinās, ka līdz 14., 15. un 16. septembrim nezina, vai būs iespēja saņemt istabiņu dienesta viesnīcā, jo priekšroka 1. kursa studentiem. Un ko darīt esošajiem studentiem, kuri nezina vai 14. septembrī viņi nakšņos kojās vai Rīgas tunelī, vai kādā daudzdzīvokļu nama bēniņos? Bet varbūt kāds varēs noīrēt istabiņu, vienīgi ar ministra algu. Deputātiem no reģioniem Rīgā apmaksā dzīvesvietu un transporta izdevumus. RTU studentiem pat atbildi līdz 15. septembrim nesniedz, jo, redz, nezinot, vai būs vieta dienesta viesnīcā," stāsta students.

Tikmēr komentāros tiek norādīts, ka izvēle studentiem tomēr tika dota - palikt vai nepalikt istabiņā, līdz ar to tagad jātike galā ar izvēles sekām.

Komentē 5

 
Anonīms
 

jautājums bija par samaksu - vajadzēja maksāt arī tad, ja nedzīvo. Bet nedzīvo tādēļ, ka nedrīkst nevis nevēlas tur dzīvot. Piemēram, Lielbritānijā studentiem nelika maksāt par kopmītnēm, bet saprātīgā termiņā lika izvākties. Šeit, liekas, vēlējās iegūt naudu par nesniegtu pakalpojumu.

4.septembris Atbildēt

Tieši tā, pilnīgi normāli priekš mūsu valsts.

4.septembris Atbildēt
Diduu > anna.5d16218b0fa04

Kāpēc uzreiz tiek piesaukta "sliktā" valsts??? Runa te iet tikai par RTU.

5.septembris Atbildēt
Anna > diduu

Runa neiet, nav kājiņu.

6.septembris Atbildēt

Pašiem jātikē galā...

5.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas