Iedzīvotāji šausminās par Babītes stacijas apkārtnē notiekošo

Viktorija Gabrjuna 28.aug
 
Kaspars Krafts/F64
Aijas ģimene pirms 18 gadiem iegādājās nesakoptu īpašumu Babītē pie stacijas. Saveda kārtībā gan māju, gan apkārtni ap to, lai pašiem un citiem prieks, taču jau desmit gadus cīnās, lai kaimiņu teritorijā, kas pieder “Latvijas dzelzceļam”, tiktu ieviesta kārtība, bet risinājuma kā nav, tā nav, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Ar dzīvi Babītē Aija būtu apmierināta, ja vien ne dažas nebūšanas, kas pamatīgi sagandējot ikdienu. Viena nelaime ir Babītes stacijas tualete, kas izvietota ārpus stacijas, teju Aijas privātmājas namdurvju priekšā. Tā ne tikai nelabi ož, bet arī neizdaiļo apkārtni ap privātīpašumu. Ne tikai Aija, bet arī vietējā iedzīvotāja Amanda uzskata, ka āra tualete būtu jāpārvieto tālāk prom no stacijas vai nu pa labi, vai nu pa kreisi, lai nav pretī privātmāju logiem. Turklāt stacijas ēkā jau ir trīs tualetes, kas ir arī izremontētas un apmeklētāji tās var izmantot. Āra tualete solīta vien kā pagaidu risinājums, kurš ieildzis pāris gadu garumā.

“Latvijas dzelzceļa” pārstāve vietējo iedzīvotāju priekšlikumu sola izvērtēt, akcentējot, ka āra tualete esot paredzēta gadījumiem, ja ēkā esošās labierīcības īslaicīgi nevar izmantot.

Kaspars Krafts/F64

Vietējie iedzīvotāji pamanījuši, ka zāle dzelzceļa teritorijā vietām ir krietni pāri ceļiem un tiekot pļauta vien reizi gadā ap Jāņu laiku. Neesot arī ceļa zīmes, kas norādītu, ka laukumā pie stacijas ir auto stāvlaukums. Ielas galā ir ceļazīme “Dodiet ceļu!”, bet iela pat neesot reģistrēta. Apkārtni regulāri piesārņojot autovadītāji, kuri novietojot spēkratus ceļa malā, privātīpašumam piegulošajā teritorijā un to piesārņo. Privātīpašnieki esot tie, kas šmuci vācot un kopjot apkārtni. Gadoties ļoti skaļi autovadītāji, kuri trokšņojot un traucējot mieru. Apkaimē bijuši kautiņu un pat slepkavība.

VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāve sola organizēt uzņēmuma pārstāvju tikšanos ar vietējiem iedzīvotājiem un rast risinājumu.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Brauc uz īriju

1.septembris Atbildēt

Nodedzināt to ateju..

2.septembris Atbildēt

tiesi taa. nodedzini to ara ateju un viss bus atrisinats,jo valdiba jau tur jaunu vairs necels ,ja stacijas eka ir tualetes.

4.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas