Grūtniece sašutusi par veikalā Salacgrīvā notikušo

Viktorija Gabrjuna 30.aug
 
f64
Elita, iepērkoties vienā no ”Mego” veikaliem, piedzīvo ļoti nepatīkamu situāciju. Pēc tās rodas viens svarīgs jautājums, vai tiešām nav cita risinājuma, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

"Sanāca tā, ka es tieši pirms autobusa iegāju [veikalā] ar mazo bērniņu nopirkt kaut ko, kamēr gaidām autobusu. Un es piegāju pie stenda, kur stāv dzērieni. ”Sprite” paņēmu. Un mazā gribēja gar to eju, kas ir atstāta, kur pārvietoties, iet gar tām stikla pudelēm. Es viņai neļāvu, nostājos viņai nedaudz priekšā, bērns mani pastūma. Un tā rezultātā sanāca apgāzt šņabja pudeli, un man pieprasīja samaksāt," stāsta Elita.

Sestajā grūtniecības mēnesī esošā māmiņa kopā ar divus gadus veco bērnu ”Mego” veikalā Salacgrīvā “paliek uz pauzes”, jo uzreiz pēc grādīgās dziras saplīšanas momentāni esot atskrējusi nikna pārdevēja un likusi maksāt.

Elita gan piekrīt samaksāt 7,60 eiro, lai pagūtu uz autobusu. Tiesa gan, māmiņu vēl joprojām neliek mierā doma - vai tiešām šādās neveiklās situācijās ir jāmaksā par sabojāto preci.

Ilustratīvs attēls / F64

Citos lielveikalos Latvijā skaidro, ka šādos gadījumos prece gluži vienkārši tiekot norakstīta.

Situāciju komentē arī Rudīte Povica, ”Mego” veikala Salacgrīvā vadītāja:

Nepatīkams gadījums ir, jo īstenībā šis ir pirmais gadījums, kad mums, kā lai saka, šitāds moments, ka cilvēks sasit vispār, ja. Un no meitenēm ir jau paņemts paskaidrojums. Un brīdināti. Un valdes sēdē vēl priekšsēdētāja šo izskatīs. Jo pārdevējas rīcība bija nepareiza, jo viņa vispār man neziņoja. Pārdevējs nedrīkst viennozīmīgi vispār, ja ir konflikta situācija, viņš nedrīkst vienpersoniski izlemt.

Lai arī pārdevēja noliegusi savu agresīvo rīcību, veikala vadītāja jau esot sazinājusies ar sievieti, atvainojusies un arī atdevusi samaksāto naudu par saplēsto alkohola pudeli.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tāda pārdevēja ir jātriec prom no veikala, lai iet pie zemniekiem kartupeļus lasīt.

30.augusts Atbildēt

Protams, ka nav jāmaksā. Pārdevēja gribēja sev kādu kapieku dabūt, tas arī viss.

30.augusts Atbildēt

tiešām salacgrīvas mego veikaks ir pa šauru un vēl 2m distanci ievēot tad vispār nav kur apgriezsties

30.augusts Atbildēt

Ja vari uzrakstīt šādu komentāru- draugiem.lv vai vēl kaut kur, vai tad nelasi, kas portālos rakstīts? Šajā gadījumā en-tās reizes rakstīts, ka NAV JĀMAKSĀ!!!!!

30.augusts Atbildēt

Ja es būtu grūtniecei, man būtu kauns staigāt gar alkoholisko dzērienu plauktiem.

1.septembris Atbildēt

Vajag elementāri pieskatit savu bērnu.

3.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas