"Šādā karstumā, vecumā un pēc operācijas!" Rīgā uz soliņa atrod saļimušu cilvēku

tautaruna.lv 30.aug
 
Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Kāda Āgenskalna iedzīvotāja Rīgā dalījusies ar piedzīvoto pie Māras dīķa. Inguna palīdzējusi sirmgalvim, kurš pēc operācijas izrakstīts no slimnīcas, taču bezspēkā saļimis uz parka soliņa.

"Situācija pirms stundas parciņā pie Māras dīķa - ejam ar mazo uz rotaļlaukumu, skatos, pie soliņa uz trotuāra guļ vīrietis, apkārt mētājas kaut kādas papīra lapas.

Pieeju klāt,kungs diezgan nesakarīgi runā, bet var saprast, ka dzīvo tepat netālu un ir norūpējies par papīriem, ko nevar pacelt, jo pats nevar piecelties - esot galva noreibusi.

Kā izrādās,tie papīri ir izraksts no slimnīcas.Viņš šodien izrakstīts pēc operācijas un palaists mājās viens! Šādā karstumā,vecumā un pēc operācijas!

Ekrānuzņēmums

Lieki piebilst,ka neviens pie sirmā kunga nebija piegājis.. Kamēr skaidroju situāciju un domāju, vai saukt NMPD, pie mums pienāca ģimene ar zīdaini ratiņos. Paldies jaunajam vīrietim,kas uzņēmās kungu nogādāt mājās. Ir tomēr labi un iejūtīgi cilvēki!" priecīga par situācijas atrisinājumu ir Inguna.

Komentāros cilvēki pauž neizpratni par šādu slimnīcas rīcību, uzskatot, ka ārstniecības iestādei ir pienākums sazināties ar pacientu piederīgajiem, lai viņi droši nonāktu mājās, īpaši pēc piedzīvotas operācijas.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Kāda bēda par kaut kādu vecīti ,valdībai jāsniedz naudas pabalsts Batkrievijas grāvējiem,cionistu teātra aktieriem ,daudzas valstis izlaupītas,pienākusi kārta Baltkrievijai,cionisma varas kāre un mantrausība neizmērama.......

30.augusts Atbildēt

Arī starp mediķiem gadās tādi paši $ūdi, kā tu, kārklu latvieti.

2.septembris Atbildēt

Patiesībā tas ir noziegums pret slimnīcas pacientu ,kurš pilnīgi bezatbildīgi izrakstīts no slimnīcas.Šī noziedzīgā slimnīca --pret to ir jāsniedz tiesā prasība..nevis pret konkrētām personām ,kuras to izdarīja ,bet gan pret visu slimnīcu..nošaut viņus!!

30.augusts Atbildēt

Ne jau katram ir piederīgie. Un pat kam ir, ne katrs piekritīs, lai radinieki uzzinātu par viņa ārstēšanos. Tā ka, ja cilvēks uzstāj, ka ir viens un ies viens, tad tā tam arī jānotiek. Nevar taču pielikt sociālo darbinieku, kurš vilksies līdzi līdz mājas durvīm.

31.augusts Atbildēt
Fra

Tie jau tie mediķi, kuriem jāpaaugstina algas.

31.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:24

Jaunākās diskusijas