Lauris Lizbovskis parāda veloceliņu stāvokli Rīgas centrā

tautaruna.lv 9.aug
 
Gints IVUŠKĀNS/F64 Photo Agency
Latviešu sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, kurš ir arī aizrautīgs aktīvā dzīvesveida atbalstītājs, parādījis, cik "skumjā" stāvoklī ir Rīgas veloceliņi pašā pilsētas centrā.
"No sērijas "viss, kas jums jāzin par Rīgas velo celiņiem"," raksta žurnālists, kurš iemūžinājis veloceliņu sliktā stāvoklī pašā pilsētas centrā.

Jau vēstīts, ka liela daļa no pašvaldībām pieejamā aizdevuma Covid-19 seku mazināšanai tiks Rīgas pašvaldībai, kas iecerējusi īstenot vairākus veloceliņu izbūves projektus.

Piemēram, 7,5 miljonus eiro paredzēts ieguldīt veloceliņa izveidē no Imantas līdz Daugavgrīvai, 2,12 miljonus eiro paredzēts ieguldīt veloceliņa izveidei no centra līdz Ziepniekkalnam, Krasta ielas veloceliņa izbūvei plānots tērēt 1,39 miljonus eiro.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tev pat Peredastiem PAR pārstāvis uz Rīgas mēra amatu Mārtiņš, kurš studējis Stoholmā un godīgi maksā nodokļus Latvijā, neko nevarēs izlabot.

10.augusts Atbildēt

lai tie vellopidari iet dirst!!lai maksā ceļa nodokli!!Mēs autovadiitaaji maksājam to kosmosā!!+mums ir noņemta brauktuve 1,50 m no brauktuves..pedarasti

10.augusts Atbildēt

Iemācies no sākuma satiksmes noteikumus. Dirjavij ubļudok.

10.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas