Kāzu svinības Ķekavas pusē izvēršas murgā

Viktorija Gabrjuna 15.augusts 2020, 12:48
 
Vladislavs Proškins/F64
Kāda sieviete dalījusies stāstā par to, kā viesu nama saimnieces un darbinieku attieksmes dēļ tika sabojātas pērļu kāzu svinības.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka runa ir par viesu namu "Svelmes", kura darbinieku attieksmes dēļ viesi burtiskā nozīmē palika uz ielas.

"Mēs pasūtījām banketu 12 cilvēkiem uz 01.08.2020, svinību iemesls - pērļu kāzas. Mūs apmierināja viesu nama atrašanās vieta, ēdienu piedāvājums un cena. Pasūtījām, visu ar saimnieci izrunājām, iemaksājām naudu un devāmies projām. 31.07.2020. Es personīgi zvanīju uz viesu namu noskaidrot pāris organizatoriskus jautājumus, viss likās kārtībā līdz brīdim, kad 01.08.2020. vakarā ar viesiem ieradāmies viesu namā.

Es iegāju iekšā, teicu, esam klāt, bet apkalpojošais personāls bija ļoti pārsteigts, mani redzot. Teicu, ka mums ir pasūtīts bankets, bet izrādās - mūs neviens negaida! Nekā nav! Un tad sākās murgaini paskaidrojumi - saimniece slimoja, personāls visu sajaucis, pasūtījuma lapa no grāmatas izrauta utt. , visādas muļķības. Iedomājaties, kādas ir sajūtas, kad saproti, ka nekā nav, neviens negaida, bet pasūtītajā zālē līksmo citi cilvēki. Iemaksāto naudu atdeva un iedeva kompensāciju 20 eiro, bet tas nekādi neatsvēra manu emocionālo traumu. Mēs ar viesiem palikām uz ielas," savā pieredzē dalās sieviete.

Viņa gan piebilst, ka apkalpojošais personāls centās situāciju mainīt.


"Sieviete no apkalpojošā personāla piedāvāja kādu stundu pagaidīt, kaut ko mums sarūpēšot. Bet nebija ne mazākās vēlēšanās tur palikt. Nevienam nenovēlu tādu pārdzīvojumu un neiesaku doties uz šo vietu," viņa piebilda.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam dalās ar stāstiem par to, kā samaksā par kādu pakalpojumu, bet to nesaņem. Piemēram, pirms laika tika vēstīts par kādu gadījumu, lietojot servisu “foodout.lv”, kad klients pasūtījis ēdienu, samaksājis par to, bet rezultātā palicis bez ēdiena.

Avots

Komentē 12

 
Anonīms
 

Nu protams tā ir Latvija . Protams , ka cūkkopības zemē būs cūciska attieksme .

15.augusts 2020, 20:55 Atbildēt

Cik gan negudram jābūt, lai pēc viena negadījuma spriestu par visu Latviju. Latvijā ir simtiem viesu nami, kuri strādā labi. Juris nav Latvijas draugs, tas gan ir skaidrs.

15.augusts 2020, 22:21 Atbildēt

Tu Latviju sauc par cūkkopības zemi?! Jā, ir "cūkas" ar cūcisku attieksmi. Bet, Tu, no kā dzīvo- no tās pašas cūkkopības zemes! Pat, ja neēd cūkgaļu, cūka dod mēslus, no kuriem aud labība un t.t..Jāsaka tā, ko te-Latvijā vēl dari? Brauc uz šampinjonu zemi, palmu zemi, vulkānu zemi vai kādu citu laimes zemi!

15.augusts 2020, 22:58 Atbildēt

Elementāri--iesniegt prasību tiesā un pieprasīt kompensāciju 50 000 eu..Un tikai tā!!!-==

Pamatojums--jūs nedabūjāt iepriekš aprunāto pakalpojumu.

Jūs tikāt pazemoti.

jūs tikāt apkaunoti --20 eu --tas ir spļāviens sejā

jūs un jūsu saaicinātie viesi bija zaudējuši laiku ,jo rēķinājās ar svinībām.

dariet ,lai tas ""viesu nams""bankrotē-

Viesu nams""Svelme"" saki,būs jānosūta uz turieni narkomānu --huligānu bars

15.augusts 2020, 22:16 Atbildēt

Uz Svelmi nesūti, viņi vismaz naudu atmaksāja. Sūti uz to Antona viesu namu, tie gan ir lieli nekauņas.

15.augusts 2020, 22:23 Atbildēt

Pagājušo gadu mums vairāk kā 30 cilvēkiem svētkus sabojāja tur pat netālu esošais ne-viesu nams Ķāli" ar īpašnieci Inu. Neko atpakaļ nedabūjām no samaksātā, jo izrādās viņi strādā nelikumīgi, bez visām reģistrācijām un licenzēm.

15.augusts 2020, 22:21 Atbildēt

ja viņi str'dā nelikumīgi,tad viss vēl vienkāršāk---momentā izsaukt policiju ,protokoli un citas jautrības ar VID specefektiem..

kāpēc vispirms policiju??elementāri--ja tu kādā citā valstī nonāc situācijā ,kad tiec apkrāpts vai tamlīdzīgi--tu taču vispirms ej uz policiju>>Šeit jābūt tāpat>>>

Un nevajag būt "'īstam"" latvietim --lupatai krāpnieki ,nekauņas ātri vien paliek ""kulturāli un godīgi"" ,ja pret tiem radikāli ar spēku..rupju spēku..

15.augusts 2020, 23:57 Atbildēt

jaaaa un mes nedzivojam bet eksistejam ???

15.augusts 2020, 23:43 Atbildēt

Cūcīga rīcība.

Bet ir arī cūcīgi daži īpaši pēdēja laikā ,pasūtītāji es esmu muzikante aizrunā klients datumu atsakam citiem klientiem jo datums aizņemts un ko izdara klients 3 dienas pirms pasākuma īsziņas veidā atsaka jo pārdomājuši.takā cūcības notiek no abām pusēm gan pakalpojumu sniedzējiem ,gan pakalpojumu ņēmējiem.

Klients protams manā gadījumā nav zaudētājs bet es gan. es tā izdarītu būtu raksts iekšā kādi muzikanti bezkauņas.

Klients pat neaizdomājas ka tu paliec bez finansēm jo tu rezerveji šo datumu tieši viņam pat liekas ka pat tik tālu smadzeņu šūnas nedomā.

16.augusts 2020, 17:39 Atbildēt

Tieši tā! Paši savus darbus jau ciemiņi neredz, pasūta māju , neierodas un pat nepiezvana. Tas rada zaudējumus kuri nav atgūstami jo būtu pieteicies cits klients, zaudēto dienu nākamajā dienā pārdot vairs nevarēs.Ziemā uz pasūtījumu palaist māju vispār ir dārgi, visa māja jāuzsilda, jākurina jau dienu iepriekš, tiek ieguldīts laiks , darbs, līdzekļi. Ciemiņu bezatbildībai robežu nav, ierasšanās dažkārt ir atkarīga no laikapstākļiem ,ciemiņa noskaņojuma,  sievas noskaņojuma, suņa noskaņojuma utt.Viesu māju uzņēmējiem arī te būtu daudz ko teikt.

17.augusts 2020, 8:46 Atbildēt

Juri, Tu neesi padzīvojis zemē, kur ar cūkkopību nav pilnīgi nekāda sakara, un cilvēki pat neēd cūkas gaļu, un neesi izjutis tās zemes "kolorītu". Un līdz ar to neesi sapratis, ka Latvijā nemaz nav tik slikti.

17.augusts 2020, 16:28 Atbildēt

Jā,tas nav viesu nams bet sūdīga kopmītne,bet ,,saimniece, anita ir alkatīgāka par žīdu zobārstu,ejat garām tam ūķim

22.augusts 2020, 0:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:59

Jaunākās diskusijas