Sieviete sašutusi par autobusa šofera rīcību; vēršas policijā

Viktorija Gabrjuna 31.jūl
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Kāda autovadītāja pasttāstījusi par kāda "Jelgavas autobusu parka" šofera neadekvātu uzvedību uz ceļa.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka šoferis viņu taranējis uz ceļa.

"Jelgavas autobusa parka šoferis ar 12A autobusu (piefiksēju arī autobusa nummura zīmi) mani taranēja uz ceļa un brauca man virsū, jo viņš pārkārtojās manā joslā, biju spiesta iebraukt pretejā joslā, kā rezultāta viss varēja beigties slikti. Es šo šoferi sagaidiju Vītoliņu pietūrā, lai apprunātos, kāpēc viņš brauca man virsū, bet šoferis bij ļoti neadekvāti noskaņots, atbildes viņam īsti nebija, kā rezultāta beigās viņš vienkārši man pateica - ej tu di***t! Zvanīju uz Valsts policiju, lai noskaidrotu, kā rīkoties šādā situācijā, teica, lai vēršos Jelgavas autobusa parkā vai rakstu rakstisku sūdzību!" savu stāsta atklāj autovadītāja.

Tikmēr komentāros tiek norādīts, ka, iespējms, arī autovadītāja rīkojusies, ignorējot ceļu satiksmes noteikumus.

"Var būt no pieturas vajag dot ceļu autobusam, ka to prasa CSN," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka pasažieri ik pa laikam sūdzas gan par dažādām nepatikamām piedzīvotām situācijām sabiedriskajā transportā, gan par autobusa šoferu attieksmi. Piemēram, pirms kāda laika tika vēstīts par to, kā autobusa šoferis Jelgavā paņirgājas par invalīdi.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

NUU.. JELGAVAS ŠOFERI IZCEĻAS AR PSIHU AGRESĪVU BRAUKŠANU +PASAŽIERU IENISANU... NE VISI, BET VAIRĀKUMS! NEVIENS NELIEDZ NOMAINĪT DARBU!!!!!!!!!!!!

31.jūlijs Atbildēt

JAP vienīgie Latvijā katru mēnesi prēmē labāko šoferi vēl no sociālisma laikiem un ar Jelgavas Dieva, lielākā Latvijas stagnāta Andra atbalstu. Vai var būt tik neadvekāti šoferīši pilsētā ar nākotni?

2.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:55

Jaunākās diskusijas