Brante sašutusi par bezbiļetnieka aizturēšanu Rīgā

Baiba Puriņa 9.jūl
 
Vladislavs Proškins/F64
Juriste Ieva Brante sociālajā vietnē Facebook publicējusi satraucošu attēlu, kurā redzams, kā apsargi Rīgā aiztur sabiedriskā transporta bezbiļetnieku.

Publicētajā attēlā redzams, kā apsargi piespieduši pie zemes jaunieti, kurš pēc Brantes paustā, nebija iegādājies braukšanas biļeti.

"Kamēr Rīgas pašvaldības policija skaidro sabiedrībai savus spec. paņēmienus kailās sievietes aizturēšanā Vecrīgā, #Koblens apsargs šādi aiztur #rigassatiksme bezbiļetnieku - jaunieti. "Mi pomogli tebe vijti" operācija," savu sašutumu pie publicētā attēla pauž Brante.

Tikmēr "Rīgas satiksme" sociālajā vietnē Twitter sniegusi paskaidrojumu notikušajam, norādot, ka konkrētais pasažieris esot atteicies maksāt sodu par biļetes neesamību. Šī iemesla dēļ kontrole kopā ar pasažieri izkāpusi no autobusa.

"Brīdī, kad pasažieris izkāpis no autobusa, sekoja fizisks uzbrukums kontrolierim, vairākkārtīgi iesitot ar dūri sejas daļā, un ar kāju krūšu daļā. Pašaizsardzības nolūkā kontrolieri savaldīja un piespieda pie zemes video redzamo personu, kā arī tika izsaukta policija un neatliekamā medicīniskā palīdzība," pauž uzņēmums. "Rīgas satiksme" arī norāda, ka šobrīd tiek apkopoti pierādījumi, kurus iesniegt Rīgas pašvaldības policijai.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Apsargi jau no gada sākuma nevēršas pret bezbiļetniekiem, jo šādu darbu dara kontrolieri. Policiju izsauc transporta līdzekļa vadītājs, ja ir kāds pārkāpums!

9.jūlijs Atbildēt

Lopiskas izdarības.

9.jūlijs Atbildēt

Ko tad var gribēt - Sarkandaugava jau ir tāds pusbomžu-urlēnu rajons.

9.jūlijs Atbildēt

Vai tad biļete nav jāpērk?Paši rejam,ka jādotē Rs,bet viena trešdaļa brauc pa ,,zaķi,,.

10.jūlijs Atbildēt

Šī sieviete neadekvāti vienmēr visu pārspīlē.Ka smurgulis spļauj,spārdās,kaujas un ja viņam ir nazis vai kas cits roka,tad policija darīja pareizi.Un nevajag piesieties.Pie mums jau tā uzspļauj visiem un visam,jo raugi esot demokrātija.Ta nav demokrātija un cilvēktiesības,tā ir nekontrolēta visatļautība.Ir robežas,kuras nedrīkst pārkāpt ne viens.

10.jūlijs Atbildēt

neguli, Ieva zārkā, nebūs labi....

10.jūlijs Atbildēt

Kaimiņš riteņa zagli arī nedrīkstēja aizturēt?Nu būs ziepes.

10.jūlijs Atbildēt

Brante ir īsta idiotene, man nodokļu maksātājam jau tā jāmaksā par pensionāru brīvbiļetem, dullā Brantene var apmaksāt bomžu brīvbiļetes......

10.jūlijs Atbildēt

Cerams, ka Tu neizvilksi līdz pensijai, citādi jau Tu noteikti gribēs pirkt braucienu un iztikt ar to ko valsts tev pat nesola par bezdarbu

12.jūlijs Atbildēt

Bezbiļetniekiem pret Rīgas satiksmi arī nav empātijas...

12.jūlijs Atbildēt

Brante tak ir tā perversā rudmate, kurai patīkot "asās" sajūtas da jebkur..

12.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:39

Jaunākās diskusijas