VIDEO: Uz Ķekavas apļa izgāžas milzīga krava ar alus pudelēm

Viktorija Gabrjuna 30.jūnijs 2020, 12:09
 
Ekrānšāviņš no video
Rotācijas aplis pie Ķekavas un tā apkārtne ir kā dažādu likstu “magnēts”, un ik nedēļu tur notiek kāds lielāks vai mazāks incidents. Šī nedēļa sākās ar notikumu, ko īsti par avāriju nosaukt nevar. Kādai smagajai automašīnai no piekabes izgāzās krava ar alu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
“[Braucu] aptuveni 20 līdz 30 kilometrus stundā. Dzirdēju, kad jau viss krita ārā, paskatījos atpakaļskata spogulī.

Te stāvēja mans kolēģis, viņš ar fūri mani laida. Viņš pats teica, ka es braucu lēni. Redzēja, ka kastes krīt ārā, bet koka paletes stāvēja uz vietas. Visticamāk, kastes nepareizi iekrāva,” stāsta kravas auto šoferis Vidis.

Drīz vien notikuma vietā ieradās ceļu policisti, lai regulētu satiksmi un piefiksētu pašu atgadījumu. Šī visai netipiskā aina vienaldzīgus neatstāja arī autobraucējus. Daudzi bremzēja, lai skatu iemūžinātu, bet citi pat stājās ceļmalā, lai piedāvātu palīdzību izbirušo kravu savākt. Lai izslēgtu zādzības un provokācijas riskus, uz Rīgas apvedceļu ieradās arī vietējie reģionālās policijas pārstāvji.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Saskaņā ar Autopārvadājumu likumu, vainīgs ir kravas nosūtītājs, jo tam bija krava pareizi jāsakrauj, jānostiprina... Ja piekabe būtu apgāzusies, tad gan varētu vainot šoferīti.

30.jūnijs 2020, 18:58 Atbildēt

Nav gan pateicīgākā krava,man boss ar vienreiz gribēja tādu likt ņemt,neņēmu,braucu atpakaļ tukšā,kaut ko pēc tam mēģināja kunkstēt,ka daudz tukšo km,bet tagad ir miers,dod tikai kokmateriālus,ha,ha,nafig man liekas problēmas?

30.jūnijs 2020, 19:28 Atbildēt

Bieži ir sanācis čakarēties,lai kāda muļķigi sakrauto kravu izkrautu,nesagāžot,to laukā.

30.jūnijs 2020, 22:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:24

Jaunākās diskusijas