Ar Covid-19 sasirdzis viesstrādnieks Latvijā nespēj noticēt analīžu rezultātiem

tautaruna.lv 26.jūn
 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency
Ar Covid-19 sasirdzis viesstrādnieks no Ukrainas, kurš tāpat kā viņa kolēģis saslimis ar šo koronavīrusu norāda, ka nespēj noticēt analīžu rezultātiem un uzskata, ka pieļauta kāda kļūda, jo neesot nekādu saslimšanas simptomu, vēsta portāls "liepājniekiem.lv".
Viesstrādnieks no Ukrainas laikrakstam "Kurzemes vārds" pastāstījis, ka devās uz kārtējām analīzēm, lai pārbaudītu, vai nav jau Covid-19 izslimojis. Viņš pastāstīja, ka Liepājā strādā regulāri, šoreiz atbraukuši pavisam pieci cilvēki no Ukrainas. Vīrietis atklāj, ka viņam nav bijušas nekādas aizdomas par saslimšanu, analīzes veicis vien tāpēc, ka, meklējot dienesta viesnīcu, administrācija prasījusi izziņu, ka ieceļojušie nav saslimuši.

Sākotnēji Vasilijs ļoti uztraucies, jo atrodas svešā valstī, un negaidītā ziņa, ka viņš ir Covid-19 pozitīvs, likusi justies ļoti slikti, raksta medijs.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka pēc piecu dienu pārtraukuma Latvijā konstatēts viens jauns inficēšanās gadījums ar Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Pēdējā diennaktī tika veikti 2292 Covid-19 testi, no kuriem viens bija pozitīvs. Kopumā līdz šim Latvijā veikti 145 086 izmeklējumi uz Covid-19, un inficēšanās konstatēta 1112 cilvēkiem jeb 0,77% gadījumu no veiktajām pārbaudēm.

Tikmēr no Covid-19 izveseļojušās 932 personas jeb 84% no atklātajiem inficētajiem.

Savukārt miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem. Tādējādi pašlaik Latvijā aktīvi ir 150 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Latvijas medicīna ukraini pliku atstās.

26.jūnijs Atbildēt

Kas tur par brīnumu,jo Ukrainā jau tas Covid ir nopietni,tur daudz saslimušo.Un tā tas vīruss tiek ievests Latvijā!

26.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:28

Jaunākās diskusijas