Redzētais benzīntankā Rīgā satriec klientu

Viktorija Gabrjuna 5.jūlijs 2020, 11:12
 
F64
Kāds pircējs pastāstījis par redzēto degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Krasta ielā. Pēc viņa teiktā, benzīntankā netiek ievērotas higiēnas prasības.
Pircējs vērš uzmanību, ka pārdevēja gatavoja burgeri ar tiem pašiem aizsargcimdiem, ar kuriem apkalpoja klientu un pieņēma no viņa naudu.

"Šodien plkst. 20.00, gaidot, kad pagatavos burgeri, darbiniece gatavo ēdienu cimdos. Tad aiziet apkalpo citu klientu ar tiem pašiem cimdiem. Paņemot no viņa 50€ un iesitot kasē, izdod atlikumu. Un ar tiem pašiem netīrajiem cimdiem, ar kuriem aiztika naudu, turpināja mana burgera ietīšanu! Tas būtu tas pats, kas strādāt ar plikām rokām! Fu...," raksta klients.

Tikmēr komentāros viņam norāda, ka bija vajadzējis pārdevējai aizrādit turpat, uz vietas.

"Uz vietas to uzreiz nevariet aizrādīt un lai pagatavo jaunu burgeri ar jauniem cimdiem?
Tā vietā Jūs tāpat apēdāt riskanto burgeri un ierunāties mākat tikai internetā?" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki arī iepriekš ir sūdzējušies par uzkodu un ēdiena kvalitāti dažādas kafejnīcās. Tā, piemēram, pirms kāda laika tika vēstīts, ka kliente Latvijas kafejnīcā pasūta picu, bet tā vietā saņem "brāķi".

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vari pateikt, kāda atšķirība starp cimdotām rokām un plikām rokām?

5.jūlijs 2020, 11:17 Atbildēt

Tas jau ir sens gadījums, un pavaicājiet klientei, kādu kompensāciju viņa visas vasaras garumā saņem šajā degvielas uzpildes stacijā..

5.jūlijs 2020, 11:57 Atbildēt

Ēd mājās un nebūs problēmu sterilais

5.jūlijs 2020, 15:16 Atbildēt

Kad gaju skola ari virtuve darbiniece pienem naudu un tam pasam rokam liek porciju. Kases aparata nav naudas kaste ari stav pie edieniemm..

5.jūlijs 2020, 15:35 Atbildēt

Tas viss ir tikai baumas un tukšs gaiss, jo nav nosaukts neviens fakts, pat benzīntanka nosaukuma nav. Nevar ticēt nekam šai pļāpu avīzē

5.jūlijs 2020, 15:44 Atbildēt

Labs jautājums : Vai Vari pateikt, kāda atšķirība starp cimdotām rokām un plikām rokām? Lai uzzinātu atšķirību , vajadzēja nolaizīt to 50 eiro naudas zīmi ,kuru cimdotajās rokās turēja kasiere un tad nolaizīt to 5 eiro zīmi ko pats pasniedzi .

(maksājumu karti laizīt nevajadzētu - nebūtu korekti salīdzināt )

Bet ja tā godīgi ,starp mums meitenēm runājot ,Tev pilnīgi piekrītu .Jautājums vietā !

5.jūlijs 2020, 18:50 Atbildēt

Ko nu no mušas pūš ziloni. Uztraukties varētu, ja burgeru pavārs ik pa brīdim šņauktu degunu starp īkšķi un rādītājpirkstu, tos turpat nokratot.

6.jūlijs 2020, 9:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:20

Jaunākās diskusijas