"Swedbank" brīdina par aizdomīgiem telefona zvaniem

tautaruna.lv 5.jūn
 
Pixabay
Swedbank kārtējo reizi aicina neuzķerties uz krāpniekiem, kuri bankas vārdā cenšas piekļūt pie klientu bankas konta informācijas.

"Esam saņēmuši informāciju, ka krāpnieki zvana, uzdodoties par Swedbank darbiniekiem, lai izkrāptu internetbankas un karšu informāciju.

Viltvārži it kā brīdina par aizdomīgu darījumu un, lai to anulētu, lūdz nosaukt kartes numuru, PIN kodu un citu sensitīvu informāciju.

Atceries - banka nekad nelūgs šādu informāciju nosaukt pa tālruni. Ja saņem aizdomīgu zvanu, epastu vai citu informāciju, uzreiz sazinies ar banku!" aicina Swedbank.

Arī marta sākumā Swedbank rīcībā bija nonākusi informācija, ka krāpnieki bankas vārdā klientiem izsūta viltus īsziņas (SMS). Īsziņās tiek sūtītas krāpnieciskas interneta saites, kuras atverot, klienti tiek novirzīti uz viltus Swedbank interneta bankas lapu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Pilnīgs fufelis. nekur neviens bankas klients nav sūdzējies par šādu situāciju. Banka mēģina piesaistīt sev uzmanību, jo klienti iet prom straumēm. Negodīga, neuzticama banka. man pēdējais piliens bij kad pārskaitīju naudu piektdien16.10 tepat Latvijā uz Citadeli. Swedbank pārskaitīja tikai pirmdien no rīta. Šādi viņi aiztur klientu naudu lai paspētu ar to pastrādāt finanšu tirgos. Pēc dienas es aizgaju, pateicu visu ko par viņiem domāju un slēdzu savu kontu. Kropļi.

6.jūnijs Atbildēt

Ko jus tur telojat pareizos bijat ierauti naudas atmazgasanas skandala!

7.jūnijs Atbildēt

Un ari es atteikšos no šis bankas!

7.jūnijs Atbildēt

Man arī piezvanīja. Nosaucu, kā lūdza, ir PIN kodu, ir bankas kartes numuru, taču kontā neviens lieks cents par to neienāca. Bet solīja, ka būs, bļē!

8.jūnijs Atbildēt

Nevar tā būt! Man ieskaitīja štuku.

8.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:26

Jaunākās diskusijas