Poliklīnas darbiniece sašutusi par dažu iedzīvotāju rīcību

tautaruna.lv 25.mai
 
Postimees Grupp/Scanpix Baltics/SCANPIX/LETA
Ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus, iedzīvotājiem jārēķinās ar konkrētām prasībām, kas tagad, piemēram, jāizpilda dodoties uz ārstniecības iestādēm. Tiesa, ne visa ar to ir mierā, tāpēc atļaujas pat apvainot medicīnas iestāžu darbiniekus.
Vecliepājas Primārās veselības aprūpes centrā (PVAC) pārstāve Vineta Neimane portālam "liepājniekiem.lv" stāsta, ka, zvanot uz reģistratūru un pierakstoties rindā pie speciālista, reģistratūras darbinieces pacientiem izskaidro pieņemšanas kārtību. “Vienmēr piekodinām, ka maskas jāņem līdzi pašiem savas. Vismaz kārtīgi šalle jāaptin.” V. Neimane apliecina, ka cilvēku reakcijas ir ļoti dažādas - liela daļa iedzīvotāju saprot šo lūgumu, bet ir daļa pilsoņu, kuriem šķiet absurdi pašiem ņemt līdzi savas maskas. “Jūs nevarat iedomāties, kādiem vārdiem tiek apsaukātas mūsu darbinieces! Katru dienu koridorā, pie reģistratūras vai telefona klausulē lamājas necenzētiem krievu leksikas vārdiem. Kad pasakām, ka bez maskas nevaram pieņemt, tad, protams, ar visu kliegšanu viņi tomēr aiziet līdz aptiekai un to masku iegādājas.”

Tāpat esot novērots, ka šajā laikā cilvēki atļaujas pat zagt. “Es jau nerunāju par tualetes papīru un ziepēm. Ap divpadsmitiem dienā vairs nav neviena tualetes papīra! Vienreiz poliklīnikas gaitenī pieķēru kādu vīrieti burciņā pārlejam iestādes izlikto dezinfekcijas līdzekli!” V. Neimane ir sašutusi par liepājnieku uzvedību un lūdz cilvēkus neņemt iestādes inventāru, jo poliklīnikai nepietiek līdzekļu apgādāt visu pilsētu ar higiēnas precēm.

Jau vēstīts, ka šobrīd arī vairākās ārstniecībās iestādēs citviet Latvijā cilvēki tiek lūgti izmantot sejas maskas. Tāpat sejas aizsargmaskas un deguna aizsegi jālieto sabiedriskajā transportā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Es vēl saprastu par dezinfekcijas līdzekli - dažos veikalos to tirgo ar vismaz pieckārtīgu cenu salīdzinājumā ar igauņu vai LB 80% šnabi...

25.maijs Atbildēt

Nu,bet maskas jau arī nav deficīts,aptiekās ir par dažādām cenām,un neko darīt,noteikumi jāpilda visiem.

26.maijs Atbildēt

"Kā sauc, tā atsaucas" Nevar taču būt tik infantiliem, ka nespēj organizēt masku pārdošanu poliklīnikās. Veseli pa poliklīnikām nevazājas, bet te liek slimiem pa aptiekām vēl klīst.

Tur kur medicīnas iestādēs ir nepieciešamas bahilas tās gan pārdod, gan izdod. Kapēc problēmas ar sejas maskām ?! Totāls marazms...

27.maijs Atbildēt

Sistēmas murgs. Kad beigsies cilvēku tracināšana. Šajā nāves laboratorijā vēl neviens nav ticis vesels. Nav ne vīrusa ne ārkārtēja stāvokļa. Maska nav aizsargātāja. Kādam izdevīgi noskatīties šajā izrādē.

27.maijs Atbildēt

Labi ka pārdod pa vienai vai 5 maskām, bet gumijas cimdus jāperk vesels iepakojums, kur es tik daudz likšu (100 ) , BENU aptiekā.

29.maijs Atbildēt

Gatavais sviests, kāpēc man jāpērk par savu naudu tās maskas, ja valdībai piešķīra 4 miljardus, man valdība neiedeva nevienu centu,bet tā nauda būs jāatdod man arī. Veselam cilvēkam maskas tikai dod sliktumu, jo ieeipojam izelpoto gaisu .

29.maijs Atbildēt

Protams, krievi neadekvāti, kā jau parasti.

1.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:48

Jaunākās diskusijas