Astrologs iesaka pamatīgi "savilkt jostas"

tautaruna.lv 23.mai
 
ZUMAPRESS.com/SCANPIX/LETA
Jau no 11.maija līdz pat rudenim virkne planētu met retrogrādas cilpas, kas nozīmē daudz sarežģījumu, ierobežojumu, nenoteiktību, neskaidrību un neadekvātu situācijas  novērtējumu teju visās svarīgākajās dzīves sfērās. Sākot ar 11.maija nedēļu līdz pat rudenim virkne planētu met retrogrādas cilpas, kas nozīmē daudz sarežģījumu, ierobežojumu, nenoteiktību, neskaidrību un neadekvātu situācijas novērtējumu teju visās svarīgākajās dzīves sfērās. Jau 2019.gadā iznākušajās Superhoroskopi.lv prognozēs, astrologs Kristaps Baņķis pareģoja šo retrocilpu bēdīgo ietekmi uz biznesa vidi un mīlas dzīvi.

Daudziem šķiet, ka ierobežojumu važas nupat tiks noņemtas un sāksim atgriezties ierastajā dzīvē un “spiedīsim gāzi grīdā”, lai atgūtu nokavēto, bet planetārais astrofons tieši ar šo brīdi nepielūdzami nospiež ne tikai visas sekmīgas izaugsmes bremzes, bet vēl arī ik pa laikam brīdinājumam “spēji noraus roķeni”! Laiks ir viltīgs un sarežģījumu pilns, tāpēc jebkādiem uzsākumiem un veiksmes stāstu ilgtermiņa sapņiem saknē jau tiek aplauzti spārni - stabilitāte un vēriena nebūs, teikts portāla publikācijā.

“Atšķirībā no viena otra ministra es ieteiktu pamatīgi savilkt jostas, maksimāli ierobežot visa veida liekos un baudkāros izdevumus, lai izstrādātu savas darbības, uzvedības un iespēju rezerves piesardzīgos plānus “B”, C” un “D” vismaz 5 gadu termiņam. Mēs tikai startējam Dižkrīzē, ko mums sarūpēs to pašu politiķu šābrīža lēmumi. Vīruss ir kā katalizators prasmei vai neprasmei pārvaldīt procesus. Pagaidām valstsvīru cienīgus politiķu lēmumus neredzu,” uzsver astrologs.

Jau desmito gadu Superhoroskopi.lv seko līdzi un apraksta planētu retrocilpas, tādēļ var droši teikt, ka ar Saturna un Jupitera retrocilpām līdz septembra beigām padziļināsies problemātika uzņēmējdarbības vidē, kurā jaunu uzņēmumu dibināšanai, svarīgu projektu aizsākumiem, būvniecības procesu uzsākšanai un attīstības plāniem laiks ir pavisam nevēlams. Savukārt, mīlas, skaistuma un baudkāres pārstāve Venera līdz 25.jūnijam met savu cilpu, veicinot attiecību krīzes, publiskus nesmukumus un ačgārnus lēmumus mīlas dzīvē un skaistuma lietās. Jau iepriekš novērots, ka daudzi šajā laikā cenšas dzīvot “cepuri kuldami”, lai pēcāk sagandētu savu dzīvi desmitgadei. Atceramies kaut vai kredītņēmēju bumu.

Avots: astrologi.lv

Komentē 6

 
Anonīms
 

Vai Latvijā ir bijis savādāk??? Teju katrus 10 gadus tas notiek. Latvija grimst kredītos... Un katru jauno gadu sagaidi ar cenu kāpumu. Nekas jauns - tas nav !

23.maijs Atbildēt

Tos pareģus, pasteļus un šamaņus uzklausīt var, lai būtu par ko kompānijā pasmieties, bet ticēt... piedodiet,citreiz...

23.maijs Atbildēt

Es gan ticu Baņķim, Grigalim un Kariņam.

23.maijs Atbildēt

Kaut kāda mistika... Arī te vēl no rīta bija man adresēti neglaimojoši komentāri, bet tagad, re, viņu vairs nav! Laikam jātinas prom arī no šā portāla...

24.maijs Atbildēt

Laikam jau visi esam gadu desmitiem gana rūdīti ... un nav vērts draudēt ezim ar adatām. (Un jostas arī drīz beigsies!)

24.maijs Atbildēt

#paliecmājās Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, būt kopā ar krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā vācu autobūves flagmaņa biznesa klases pilnpiedziņas šedevrā kā koronovīrusiem pilnā, bomžu piesmirdinātā tramvajā vai kabatzagļu apsēstā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar silto pavasara dienu atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošājā MegaMillions izlozē , kura notiks šonakt pēc Latvijas laika, tiks izspēlēts Džekpots, kurš sasniedzis 336 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju desmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem bit.ly/2kJirgR , saņemot CashBack, ko pārdevējs dod, ja iet caur šo saiti, un, kā ierasts, paķēru klāt vēl vairākas komplektus ar Japānas Mini-Loto, kur Džekpots izskatās niecīgs, tomēr iespējas uzminēt pareizos skaitļus ir nesalīdzināmi augstākas kā lielo summu izlozēs bit.ly/2UxgLYs Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu reizē ar Vasaras atnākšanu, kuru Toms Bricis sola jau šajā nedēļas nogalē, nosvini sākumu Jaunai dzīvei!

Vakar, 20:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:09

Jaunākās diskusijas