FOTO! "Lielajos Kangaros" uzdarbojušies vandāļi, kuri gan lauzuši, gan dedzinājuši

Lelde Veinberga 12.mai
 
Ropažu novada pašvaldība
Dedzināti un apķēpāti informatīvie stendi, salauzta norobežojošā barjera pie skatu torņa, saplēsta un krūmos aizmesta atkritumu tvertne – šāds skats konstatēts dabas lieguma “Liela Kangari” teritorijā automašīnu stāvlaukumā un pie skatu torņa.

"Tu, kas esi dabas postītājs, svešas mantas bojātājs, un bezatbildīgs vandālists, TU NEESI gaidīts ne dabas takā “Lielie Kangari”, ne arī kādā citā dabas takā vai sabiedriskā atpūtas vietā! Paliec mājās un posti savu īpašumu!" sociālajos tīklos pret vandāļiem vēršas Ropažu novada pašvaldība.

Izsaukta pašvaldības un arī Valsts policija vandālisma darbību fiksēšanai, materiālo zaudējumu konstatēšanai un administratīvā pārkāpuma lietas ierosināšanai.

Skatu tornis un dabas taka “Lielajos Kangaros” izbūvēta par pašvaldības līdzekļiem, lai dotu iespēju gan novada iedzīvotājiem, gan viesiem iepazīt Eiropas mēroga īpaši aizsargājamo dabas teritoriju tīklā - NATURA 2000 iekļauto dabas lieguma “Lielie Kangari” ezera un purva takas burvību dažādos gadalaikos, agrās rīta stundās un vēlos, klusuma un miera pilnos vakaros.

"Aicinām atsaukties aculieciniekus vai ikvienu, kam ir kāda informācija par veiktajām vandālisma darbībām, zvanot uz Ropažu novada pašvaldības policiju pa tālruni 67918219 vai Valsts policijai - 110. Kā arī - ja redzat, ka sabiedriskās vietās tiek veikti postījumi, lūdzam par to nekavējoties informēt pašvaldības vai Valsts policiju," aicina pašvaldība.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kaut kāds lopu bars ārdījies, izraut tādiem rokas un ar tām pašām sadot pa muguru.

13.maijs Atbildēt

Toč pideri!

17.maijs Atbildēt

Par vandālismu sen vajadzētu būt krimilsodam, nevis administratīvajam un sēdināt šādus atsaldeņus cietumos! Mirāliem kropļiem ir neaizskaramības un visatļautības sajūta! Un ja nepilngadīgie - lai atstrādā vismaz pa 10 stundām dienā vismaz mēnesi no vietas savu sacūkoto objektu atjaunošanā! Oar sliktu strādāšanu un "luņa dzenāšanu"- uzreiz cietums! Šiem svoločiem beidzot jāliek saprast, ka viņu "tiesības" beidzas tieši tajā vietā, kur viņi pārkāp citu cilvēku tiesības dzīvot sakoptā vidē!

19.maijs Atbildēt

Pret nepilngadīgajiem būtu ieviešams īpašs "bērnības sods" - nošķiršana no vecākiem līdz pilngadībai, uzvārda atņemšana, tumšā-klusā istaba jeb cietuma kamera uz nedēļu vienatnē, kam sekotu kolonija līdz pilnadībai. Pret pieaugušajiem - jāliek cietumā ražot elektrību 24/7 - kā bioelektrostacijā mīt pedāļus vai saņemt slinkuma gadījumā strāvu reversā. Tas gan pret zagļiem, gan pret huligāniem labi derētu...

19.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:55

Jaunākās diskusijas