FOTO: Asins nodošana Imantā sievietei beidzas ar pamatīgu zilumu

Viktorija Gabrjuna 14.mar
 
Lauris Aizupietis/F64
Kāda sieviete sūdzas par par "E.Gulbja Labaratorijā" saņemtā paklpojuma kvalitāti.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka pēc asins parauga noņemšanas viņas roka ir zilumos.

"Biju Imantas E. Gulbja Laboratorijā nodot analīzes. Neieteiktu nekādā gadījumā to vietu, vismaz ne pie sievietes ar melniem matiem un pīrsingu degunā. Pirmo reizi mūžā mana locītava pēc asins noņemšanas ir zilumos, un man atrast vēnu nav problēma. Kā arī, pēc likuma man rokā nav jādod sava viedierīce, lai parādītu apdrošināšanas kartiņu, kas tagad ir digitālā veidā, bet man atcirta, ka viņai pašai esot jāredz un pieprasīja iedot viņai telefonu. Tā kā tas bija pirms asins noņemšanas, nolēmu nestrīdieties!" raksta sieviete.

Privātais arhīvs/sudzibas.lv

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka zilumi pēc asins noņemšanas nemaz nav reta parādība un zilumu veidošanis ietekmējot dažādi faktori, tostarp vispārējais veselības stāvoklis.

"Apskatot jūsu roku foto, kā profesionālis iekomentēšu - esat “bālo un irdeno audu īpašniece, kas nekad nepriecē medicīnas personālu. Sausas konstitūcijas cilvēkiem ir vieglāka dzīve. Kas attiecas uz analīžu ņemšanu," teikts kādā komentārā.

Jau iepriekš ziņots par ārstu un medicīnas darbinieku attieksmi pret pacientiem dažādās Latvijas medicīnas iestādēs.

Piemēram, kāda paciente vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā un pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vot vēl bērnudārzā bija meitenes sūdzembibeles. Izaug Nu nekas nemainās . Tev dzīve tik daudz pa seju dos,ka savos 50 varbūt Es pasvītoju varbūt tu sapratīsi nu tam zilumam nav nekādu problēmu .Ili dura na vju zinj Un Tas nav returns.

15.marts Atbildēt

Nevajadzēja pirms laika noraut dūruma vietas apsēju. Nav liela bēda, zilums uzsūksies, cik man tādi kādreiz nav bijuši, tiesa, citā sakarā.

15.marts Atbildēt

Te nu redzam ka trūkst prasmīgu mediķu, kuriem algas nav konkurētspējīgas. Labie ir ES bet ne Latvijā. Tomēr tas ir nenopietns zemādas asinsizplūdums, pazudīs pēc dažām dienām!

16.marts Atbildēt

Imantas Gulbju labaratorijā - ņemot asinis no konkrētas sievietes - vienmēr paliek tieši tādi zilumi ... cik ir iets ... pirmo un otro reizi domaaju ka sagadīšanās , bet tad kad tika ņemts manam bērnam un man un atkal bija tieši tāds pats zilums, sapratu ka vaina nav manī, bet gan asins ņēmējai .

Citur Imantā nekas tāds nav bijis .. pagaidām .

16.marts Atbildēt

Vienmēr apmeklēju šo laboratoriju, un personīgi noteikti varu sacīt tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes. Personāls laipns un smaidošs, kā arī ir būts pie pieminētās personas. Nekad tāds nekas nav bijis. Pat nododot slodzes testu uz cukuru, asins analīzes ņemot trīs reizes no vienas rokas, zilumu nebija, turklāt duršanas brīdis arī diezgan viegls. Noteikti tas ir ļoti individuāli un Jums nav paveicies.

16.marts Atbildēt

ko lai dara jā šī kā beka --kuvitamīnur purkst=u pieliek tur zils ...

C viramīnu vairāk vajag un mazāk gražoties ...

\

Patiesībā zilumi ir veselīgi -- tā imunsistēmu trennnē --

medicine.lv/raksti/autohemoterapija_pme

Autohemoterapija saucās -- speciāli ņem no vēnas asinis un dur pakaļā muskuļos ...

AUTOHEMOTERAPIJA

02.04.2012

paša slimnieka asiņu izmantošana ārstēšanai. No slimnieka vēnas iegūtas asinis viņam injicē muskulī vai ādā. Injekcijai muskulī vienā reizē parasti izlieto 2-10 ml, bet injekcijai ādā - 0,1-0,2 ml asiņu. Ievadīšanas vietā sairušie eritrocīti u.c. asiņu sastāvdaļas ķīmiski pārveidojas, uzsūcas, iekļūst asinsritē un, iedarbojoties uz visu organismu, var mainīt tā reaktivitāti un palielināt dabiskās aizsargspējas. Muskulī ievadītajām asinīm šī iedarbība ir spēcīgāka; to izmanto bronhiālās astmas, olnīcu iekaisumu, dažu ādas, hronisku locītavu slimību u.c. gadījumos. Asiņu injicēšana ādā ir sāpīga, ar mazāku vispārēju iedarbību; ievadot asinis ādā, attiecīgajā apvidū rodas receptoru kairinājuma izraisīta reflektoriska asinsrites maiņa. Šo paņēmienu lieto nervu iekaisumu, asinsvadu spazmu u.c. gadījumos.

17.marts Atbildēt

Diemzel nepiekritisu biju pati un vedu meitinu tiesi pie sis sievietes,nekas tamlidzigs nebija viss bija kartiba. Paldies

19.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:22

Jaunākās diskusijas