"Samsung" viedtālruņu lietotāji saņem mistisku ziņu

Rita Lazda 20.februāris 2020, 18:02
 
AP/SCANPIX/LETA
Vairāki "Samsung" viedtālruņu īpašnieki visā pasaulē pauduši satraukumu par nakts laikā saņemtu ziņu.
Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka tālruņu, atsevišķu planšešu un datoru lietotāji naktī saņēmuši paziņojumu no lietotnes "Find My Mobile." Tās paziņojumā bijis vien viens simbols- cipars 1.

Daudzi norādījuši, ka ir pikti, ka ar šādu paziņojumu nakts laikā pamodināti, tikmēr citi neslēpuši raizes par iespēju, ka viņu viedierīce ir uzlauzta.

Tikmēr pati kompānija "Samsung" skaidro, ka paziņojumu saņēmis vien limitēts skaits ierīču īpašnieku. Kā norāda uzņēmums, tad ziņa nosūtīta testa laikā un nevienam no tās saņēmējiem nav jāsatraucas par savas ierīces, vai datu drošību.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ei nu!? Pat manam vecumvecajam darba samsūdam ir opcija "do not disturb". Laikā, kad tas ir aktivēts, neviena īzsiņa vai zvans mani netraucē. Šāda fīča jau gana sen ir iOS ierīcēm, arī savam iPhone un iPad to izmantoju.

20.februāris 2020, 18:51 Atbildēt

ei nu ei ! Ir cilvēki, kas nevar ieslēgt "do not disturb". Ne jau tāpēc, ka funkcijas nav, bet darba, ģimenes u.c. iemeslu dēļ.

21.februāris 2020, 9:14 Atbildēt

Man bērns ar saņēma šāda veida ziņu. - Jūsu telefons ir uzlausts. Tad kad es mēģināju ieiet tālāk, tad prasīja lai ievadu operatoru, un būs jāveic ikmenesa maksa par drošību. Uz 9eiro.

24.februāris 2020, 13:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:10

Jaunākās diskusijas