Aculiecinieks satraukts par situāciju lielveikalā Liepājā

tautaruna.lv 6.feb
 
Ģirts Ozoliņš/F64 Photo Agency
Pēc 2013.gada 21.novembrī notikušās traģēdijas lielveikalā "Maxima" Zolitūdē, Rīgā, daļa iedzīvotāju visai skrupulozi attiecas jautājumam par rīcību brīžos, kad publiskās vietās atskan trauksmes signāls. Arī šoreiz kāds aculiecinieks Liepājā bijis nepatīkami pārsteigts par līdzīgu notikumu Liepājā.
“Mēs ar bērnu bijām veikalā. Izdzirdot signalizāciju, nedaudz uzgaidīju, vai būs paziņojums. Aptuveni 30 sekunžu laikā nekāda paziņojuma nebija. Kamēr gājām ārā no tirdzniecības centra, paziņojums par evakuāciju neatskanēja, bet cilvēki turpināja iet iekšā, lai gan sirēna joprojām skanēja,” atceras aculiecinieks, kurš portālā "liepājniekiem.lv" aprakstījis situāciju lielveikalā “XL Sala” Liepājā.

Jau izgājām no veikala un tikai tad sāka nākt ārā arī citi cilvēki. Vienā brīdī ieraudzīju apsargu un centra darbinieci, abi veikala vidū stāvēja un plātīja rokas. No malas izskatījās tā, it kā viņi nezina, ko tālāk darīt.”

Tirdzniecības centrs “XL Sala” pieder akciju sabiedrībai “LPB”. Sazinoties ar uzņēmumu, liepajniekiem.lv no administratīvās daļas vadītājas Daigas Feldmanes saņēma šādu atbildi: “Piektdien, 31. janvārī t/c “XL Sala” tika veikta tehniskā apkope - apsekošana ugunsdzēsības iekārtām, ko veica sertificēts pakalpojumu sniedzējs. Tajā skaitā tika pārbaudīta ugunsdzēsības signalizācijas darbība.

Pēc saņemtās informācijas no pakalpojuma sniedzēja - par to apmeklētāji tika brīdināti," norādīts komentārā.

Avots: portāls "liepājniekiem.lv"

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:43

Jaunākās diskusijas