FOTO! Kārtējo reizi bīstamā veidā cenšas apturēt meža taku izbraukātājus

Lelde Veinberga 9.feb
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Cīņa pret motocikliem un citiem braucamajiem, ar kuriem izbraukā meža un piejūras takas un ceļus kļuvusi visai bīstama - aculiecinieki ziņo par kārtējo neparasto veidu, kā cenšas ierobežot moto fanus no braukāšanas pa dabas takām.

"Es, protams, saprotu centienus sargāt mežu no motirizētiem postītājiem. Bet vai metode ir īstā un nenodara mežam vairāk posta kā pats apkarojamais ļaunums, šaubos..." raksta Iveta, kura ierakstam pievienojusi fotogrāfijas, kurās redzams, kā uz iebraukātas takas izbērtas sasistas stikla pudeles, pamatīgi piesārņojot dabu.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Pavisam nesen sociālajos tīklos ziņoja, ka uz kāda pamatīgi izbraukāta ceļa kāpās sasprausti šīfera gabali, mēģinot tā apturēt braukātājus.

Jau vēstīts, ka janvāra sākumā Madonas novadā, iebraucot pār ceļu pārvilktā trosē, mira kvadricikla vadītājs.

Komentē 4

 
Anonīms
 

CIK ILGI SABIEDRĪBU VAR BAROT AR HOMO IDIOTUS NOZIEDZĪGAJĀM IZDARĪBĀM MEŽĀ ? Kāpēc līdz šai dienai, atbilstošajās organizācijās, nav pieņemts lēmums, iedarbinātas sviras, regulējums, kas risinātu esošo situāciju, kurā ir viens vienīgs cietējs? DABA!

9.februāris Atbildēt

Bet varbūt nemaz nav speciāli stikli dauzīti un uz mežu vesti, bet savāktas lauskas no sūnām un zemsedzes, tās novietojot uz smilšainās takas, lai vasarā ugunsgrēks neizceļas, turklāt pieliekot blakus koka zaru, lai gājējiem pievērstu uzmanību. Es arī reizēm no sūnām pārlieku stikla lauskas mežā uz smilšainās zemsedzes vienkopus, lai ugunsgrēks vēlāk neizceltos, ja konkrētajā reizē nav iespējas tās uz miskasti aizvest.

9.februāris Atbildēt

Attēlā gan tieši sūnās tās lauskas samestas, tas gan nav labi, pavasarī var būt ugunsgrēks - būtu labi tās aizvākt prom, bet izbraukātajā takā kādus stabiņus iedzīt, lai braucēji saprastu, ka tas nav ceļš un kā minimums vismaz būtu spiesti samazināt ātrumu, tādējādi neapdraudot meža dzīvniekus un gājējus ar nesamērīgi ātru braukšanu.

9.februāris Atbildēt

Derētu priekš tiem Homo Idiotus uztaisīt tādus aplociņus/sētas stabiņus un stapro tām - baļķīti - visu no koka. Un aptuveni braucēja krūšu/plecu augstumā. lai, vienreiz nolidojot zemē no savas tarantajkas, otrreiz vairs tur nebraukātu! Vēl var uzstādīt kādas kameras, kas piefiksē šos idiotus un likumdošanā JĀBŪT iespējai šiem piestādīt bargu sodu, līdz pat braucāmrīka konfiskācijai un tiesību atņemšanai!

16.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:54

Jaunākās diskusijas