FOTO: Tēvs brīdina par bīstamu parādību Latvijas mežos

Baiba Puriņa 29.jan
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Kāds tēvs sociālajā vietnē "Facebook" brīdina līdzcilvēkus par bīstamiem objektiem Mordangas mežos.

Ierakstam vīrietis pevienojis attēlus, kuros redzamas koka saknes, kurās ieskrūvētas asas skrūves.

"Bieži ar ģimeni dodamies pastaigāties pa mežu. Tikai šoreiz neplānoti sanāca gandrīz ne tikai mašīnai riepas saplēst, kas nebūtu tik briesmīgi, bet gan manam mazajam, kas skraidīja pa celiņu un čiekurus lasīja, gandrīz kāju uzlikt vai pašam uzkrist! Esiet modri un skatieties kur braucat, liekat kāju, jo šoreiz uz abām pusēm saskrūvētas skrūves saknēs bija Mordangas mežos (Mežezers)," raksta Rihards.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Ieraksts izpelnījies lielu uzmanību soctīklu lietotāju vidū un ar to jau dalījušies vairāk nekā 1 500 cilvēki. Komentāros cilvēki izsaka sašutumu par šādu rīcību.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Ar satraucošu pieredzi dalās arī kāda komentētāja: "Nu tas jau nav nekas jauns... jau sen ir bijuši aprakti sanagloti dēļi uz taciņām... kur zēni ar riteņiem brauc... omītes ar sunīšiem staigā... ilgi nesaprata kādēļ katru dienu riepas cauras... līdz gumijas zābaks vilka līdzi dēļa galu ...viss naglās ....sāka rakt - viss taciņas līkums vienos dēļos... un tas nebija neviena privātīpašums..."

Ekrānuzņēmums no Facebook

Nesen ziņojām, ka iedzīvotāji ķērušies pie radikāliem līdzekļiem, lai pārmācītu motociklistus, kuri izbraukā meža takas, tajās ierokot šīfera gabalus.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Cūkas,gribētu zināt kam tik maz prāta?

29.janvāris Atbildēt

Motociklistiem, kam gan vēl :)

30.janvāris Atbildēt
Edmunds Kance > ventuks

Tieši tā! Un tauta ir sašutusi par motociklistiem, tāpēc jau tik daudz pašdarbniecisku šķēršļu ir radīts...

1.februāris Atbildēt

Vajag noķert un nosist.viss

29.janvāris Atbildēt

kāpēc mopēdisitem vajag pa mežiem braukāties? ka lai ar šiem karo citādi? nebūtu tādi stulbeņi kas izbraukā visus dabas liegumus ar saviem benzīnadzinejiem tad arī tas nebūtu. jo šos jau neka nevar normāli nevines neko nevar izdarīt. policija neko nevar izdarīt un mežsargi vel ne tik. ko darīt?

30.janvāris Atbildēt

Tāpēc jau nevajag slepkavot...

30.janvāris Atbildēt
Edmunds Kance > ieva.neimane

Ja brauks kaut nelikumīgi, bet lēni, neviens nenomirs. Visu pamanīs, sliktākajā gadījumā riepu sabojās un kādu laiku nebrauks, bet neviens nemirs. Ja trako un ārdās - labāk lai mirst likumpārkāpējs - motociklists (pats vainīgs, ka neievēro drošu kustības ātrumu = uzbraukums šķērslim) nevis nevainīgs gājējs vai meža dzīvnieks!

1.februāris Atbildēt

Acīmredzami, meži ir mūsu valsts bagātība, kuru saskata tikai veicot komercdarījumus.

Kamēr no valsts, pašvaldību un meža apsaimniekotāju puses netiks radīti iedarbīgi pretlīdzekļi, šai motorizētai izpriecu patvaļai, postot mežus, izbraukājot kāpas. Šo abu pušu konflikts būs nebeidzams, ar vienīgo cietēju-dabu.

31.janvāris Atbildēt

Tad jācīnās ar motociklistiem tā, lai neciestu daba... Būtu pilnīgi oficiāli jāpalielina barjeru skaitu uz valsts mežu ceļiem, arī gulošos policistus un dažādas mazizmēra barjeras pietiekami garos posmos ekoloģiski jutīgākajās vietās jāierīko pilnīgi oficiāli - kur vien iespējams un kur motocikliem grūti tās apbraukt, lai viņi spiesti stāties vai samazināt ātrumu, tad viņiem zudīs prieks braukt, daļa pārnesīsies uz ceļiem, kur atkal ceļu policija viņus tvarstīs, jo daudziem nemaz nav vadītāja apliecību...

1.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:16

Jaunākās diskusijas