Aicina neuzķerties uz viltus ziņām par jaunā koronavīrusa izplatību Latvijā

Lelde Veinberga 26.janvāris 2020, 16:43
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Jau informējām, ka tiek saņemtas ziņas par bīstamā jaunā koronavīrusa izplatību pasaulē. No tā jau Ķīnā miruši 56 cilvēki, bet inficēšanās gadījumi fiksēti ne tikai Āzijas valstīs, bet ārī Francijā un Kanādā. Trauksmaino situāciju izmantojuši arī viltus portāli Latvijā, ziņojot par inficēšanās gadījumiem Latvijā, taču tā ir nepatiesa informācija.

"Lūdzu neizplatīt viltus ziņas par it kā reģistrētiem koronavīrusa gadījumiem Latvijā!" sociālajā tīklā Facebook brīdina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule, kura dalījusies ar ekrānšāviņu no kādā portāla, kas apgalvo, ka vīruss it kā konstatēts Cēsīs.

Ķīnā ar jauno koronavīrusu mirušo cilvēku skaits ir pieaudzis līdz 56, bet apstiprināto infekcijas gadījumu skaits ir sasniedzis gandrīz 2000, ziņo Ķīnas valsts mediji.

Neskatoties uz to, ka Eiropā konstatēti pirmie saslimšanas gadījumi ar jauno koronavīrusu Slimību profilakses un kontroles centrs norāda uz zemu vīrusa izplatības risku Latvijā.

Latvijā riski, protams, pastāv, taču tie joprojām ir salīdzinoši zemi. Patlaban starptautiskās veselības organizācijas nav sniegušas jaunākas rekomendācijas un papildus drošības pasākumi nav noteikti.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Baumot nedrīgst,bet zinot mūsu valdību zināms,ka tautai melo vienmēr....

26.janvāris 2020, 21:15 Atbildēt

Par viltus ātrās medicīnas izsaukšanu draud sods. Ja esmu saslimis un neizsaucu TOS ātros un apliminu pārējos .ATKAL SODS??????????????? Ko man darīt?Ticēt tai tai pusdullajai viņķelei ka šeit nekas nenotiek.?Galu galu Latvijas pilsonim tik atpazīstamajā Latvijas medicīnā arī kaut kas BŪTU jāzina.Sapņo tikai saeimā.Varbūt jauns bizness.

26.janvāris 2020, 22:25 Atbildēt

Ja nav tiešo reisu no ķīnas uz Latviju-tas nenozīme ka vīruss pie mums nebūs-jebkurš ķīnietis kas ticis līdz vācijai var būt inficets-pazīmes nav pirmajas dienas-tas paradas līdz pat 14 dienu laika--tapec lidosta -ĻOOTI IESAKU PARBAUDĪT VISUS IELIDOJUŠOS-BET PROTAMS MŪSU VALSTS SLMNĪCAS PAR BRĪVY NEVIENU NEUZŅEMS,VALDĪBA NEKO NEDARĪS ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ-ienmēr ir letak pateikt-LĪDZ MUMS NEATNAKS TAS VĪRUS-JO MUMS NEESOT TIESO REISU NO ĶĪNAS--IDIOTU BARS-NE VALDĪBA-

28.janvāris 2020, 18:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:10

Jaunākās diskusijas