Sirmgalvi izmet no Latvijas Onkoloģijas centra

tautaruna.lv 22.dec 2019
 
F64
Kāda sieviete portālā "sudzibas.lv" raksta, ka, ierodoties Latvijas Onkolģijas centrā kopā ar vecmāmiņu, abas tika padzītas ārā.

Kā raksta sieviete, centra darbiniece norādījusi, ka viņiem šeit nav jābūt.

"Sāksim ar to, ka nav norādnes uz reģistratūru, nav saprotams, kur iet. Ar vecmammu ieejam pa vienīgajām durvīm, kas izskatās pēc galvenās ieejas. Tur, pie durvīm tuvākajā kabinetā, sēž sieviete. Nepaspējām ne ieiet lāgā, ne saprast, kas kur atrodas, sieviete rupjā, neapmierinātā balsī prasa, vai paņēmām numuriņu. Uzjautājam, kādu jāņem, saka pirmo. Paņemam. Tad paaugstinātā balsī saka, ka mums šeit nav jābūt. Tiešā, ļoti skaidri neapmierinātā balsī saka - ejat ārā. Nu ejat ārā!" raksta persona.

Tiek piebilsts, ka attaisnojums - daudz pacientu vai gara diena - nevarētu būt, jo tikko kā bija sācies darba laiks (bija plkst. 07:03 no rīta).

"Uzskatu, ka šādā nodaļā tāda attieksme ir kaut kas nesavienojams," uzsver sieviete.

Jau iepriekš ziņots par ārstu attieksmi pret pacientiem dažādās Latvijas medicīnas iestādēs.

Piemēram, kāda paciente vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā un pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Bet, varbūt, viņiem tiešām tur nebija jābūt. Bez otras puses komentāra izskatās vienpusēji. Kāpēc tieši viņiem teica, lai iet ārā, bet citus laida iekšā?

22.decembris 2019 Atbildēt

Diemžēl tā ir visur un visās sfērās. Vai kāds, liekot roku uz sirds, var apzvērēt, ka visu mužu ar saviem līdzcilvēkiem, kolēģiem, pacientiem, klientiem utt. ir bijis TIKAI un VIENĪGI laipns? Nē taču! Bet no mūsu mediķiem grib izspiest neiespējamo, itin kā viņi būtu radījumi bez cilvēciskām īpašībām - nervozitātes, nogurdināmības, ģimenes problēmām, pašsajūtas utt. Bet te, redz, sieviete UZREIZ dragā sūdzēties, jo ir tik milzīgi, milzīgi un neadekvāti aizvainota...

22.decembris 2019 Atbildēt

Interesanti, tā mazmeita arī ieejot bankā tešas iekšā pirmajā kabinetā un pēc norādes, ka jāpaņem numuriņš vēlreiz laužas tur iekšā? Tādā gadījumā, varbūt, pašai apmeklēt kādu citu medicīnas iestādi!

23.decembris 2019 Atbildēt

Vai tiešām ar mešanu izmeta? Bet varbūt tikai pateica, ka kļūdījušies ar ieeju?

23.decembris 2019 Atbildēt

Kā jautā,tā atbild!Es arī nezināju,kur iet bet man laipni izstāstīja un izskaidroja.

23.decembris 2019 Atbildēt

Vai minētās kundzītes nevēlas pašas pamācīties 10 gadus un sekojoši pastrādāt vissmagākajā, bet ne obligāti vislabāk atalgotajā medicīnas nozarē-onkoloģijā? Nē? Nu, tad jāsaskarās arī ar personāla trūkumu un maznozīmīgu gadījumu nerisināšanu!

23.decembris 2019 Atbildēt

Nē,mīļā Sensidija ! Vai būs patīkami,ja tava bērna skolotājs pateiks- kā maksā tā strādā...

3.janvāris Atbildēt

Neticu nevienam "kādas sievietes" vārdam! Veselu gadu esmu apmeklējusi Onkoloģisko centru (un ne vienmēr pratu atrast visas nepieciešamas nodaļas un kabinetus), vienmēr visu veiksmīgi esmu noskaidrojusi, dažkārt pat esmu pavadīta līdz apmeklējumam paredzētai vietai. Vienmēr! Jāpiebilst, ka tas nekad nav noticis 07-00 (no rīta!), pat iedomāties nespēju, ko tur var darīt tādā rīta agrumā (pat reģistratūras vēl nestrādā!).

5.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:29

Jaunākās diskusijas