VIDEO: Rīgā pa ielu brauc auto bez vadītāja

tautaruna.lv 29.nov 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Trešdien, 28.novembrī, gaišā dienas laikā kāda pašvaldības policijas patruļa pa galvaspilsētas ielām vajājusi busiņu, pie kura stūres tobrīd neviens nesēdēja. Lai apturētu auto, kas braucis gājēju pilnas ielas virzienā, vīriem nācies sadauzīt savu patruļauto, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Busiņš bez šofera lēnām ripojis pa velosipēdu joslu Elizabetes ielā. Lai apturētu braucamrīku, policisti pabrauca tam garām un piestājās priekšā busiņam krustojumā pirms Barona ielas.

“Sadursmi nevarēja novērst, un policisti vismaz tādā veidā apturēja ripojoši busu. Tajā brīdī iedegās sarkanā gaisma, un pa Barona ielu uzsāka kustību gan gājēji, šķērsojot Elizabetes ielu, gan brauca tramvajs. Tādējādi tika novērsti potenciāli draudi gan gājējiem, gan sabiedriskajam transportam,” par notikušo stāsta Rīgas pašvaldības policijas Tūrisma policijas priekšnieks Vitālijs Škutāns.

Aptuveni piecas minūtes vēlāk, visticamāk, diezgan nepatīkamus mirkļus pieredzējis arī piegādātāju busiņa vadītājs, kurš atgriežoties pie sava auto konstatējis, ka braucamrīks vairs nav vietā, kur viņš to atstājis, bet atrodas jau nākamajā krustojumā - ietriecies policijas patruļas automašīnā.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Labrīt, tajā busā varēja divreiz iekāpt un nobremzēt, vai pabraukt priekšā un maigāk sabremzēt. Bet nē aizlido garām, noliek pa ķīļiem un varonīgi saņem triecienu.... Budžeta iestādes jau var atļauties....

29.novembris 2019 Atbildēt

MORĀLU KROPĻU UN REALITATES SAJŪTU ZAUDEJUŠU IDIOTU VĒRTĪBU HIERARHIJA RAKSTĀ APRAKSTĪTA...................... IDIOTS NE ŽURNALISTS -- TĀDI SKIBENTI AR PĀTAGĀM JĀPER ...

TIKAI DEBĪĻI LŪR UZ LUKSOFORU UN GATAVI KĀ AKLIE LĪST ZEM RITEŅIEM

NORMĀLIE BRAUc UN IET TĀPĒC KA UZ RĀLO TRANSPORTU skatās nevis uz lukturi stabā

30.novembris 2019 Atbildēt
Jans Meķis > dace.5da221844c04d

Dacīt, ko tāda uzvilkusies? Sen skursteņslauķis nav bijis cukas iztīrīt?

3.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas