Jaunā māmiņa satraukta par notiekošo Kr. Valdemāra ielā

Lelde Veinberga 1.dec 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
Kādā jaunā māmiņa Elīna satraukta par situāciju Rīgā, Krišjāņa Valdemārā ielā, kur, pēc viņas domām, jāuzstāda auto kustības ātruma radars un jākontrolē situācija.

“Valdemāra ielā 135 notika avārija. BMW vadītājs uz ietves, ietriecās kokā. Vadītājs bija manāmi iereibis. Pirms trīs nedēļām, 300 metrus uz priekšu, arī bija avārija, kurā mašīna tika uzmesta uz ietves, iepretī Valdemāra ielas “Circle K”.

Esmu māmiņa un ikdienā staigāju šeit ar ratiem, man sen ir jautājums - kad Valdemāra ielā būs radari, jo šeit nekad neviens nebrauc uz 50!

Vasarā, šajā ielā, vakaros notiek sacensības, gan auto savā starpā, gan ar močiem. Ātrums ir liels, nereti sarkanais luksofors netiek ievērots. Valdemāra iela jau gadiem ir ātrā šoseja, kad vien iela ir brīva, automašīnas brauc lielā ātrumā - gan vakaros, gan pa dienu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Elīna.

No 1.aprīļa darbu Latvijā uzsākusi arī vidējā ātruma kontroles sistēma, kas kontrolēs transportlīdzekļu vidējo braukšanas ātrumu konkrētā ceļa posmā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

tagad jau tādi ierobežojumi ka ar normālu mūsdienu auto kurš atbilst visiem drošības noteikumiem pat nav kur reāli izmantot visas tehniskās iespējas,drīz veiklāk pārvietoties varēs ar parastāko ķīniešu mopēdu

1.decembris 2019 Atbildēt

Līķu rati BMW , daunu auto .

1.decembris 2019 Atbildēt

Nekas lai vālē, orgānu donoru nekad nav par daudz.

1.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:10

Jaunākās diskusijas