VIDEO: Rīgā iereibuši jaunieši uzbrūk policistiem; sekas ir nopietnas

tautaruna.lv 16.nov 2019
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Imantā iereibuši jaunieši uzbrukuši likumsargiem, kad tie centušies nepilngadīgās personas aizturēt par miera traucēšanu, vēsta raidījums "Degpunktā".

Kāda Imantas daudzdzīvokļu naka iedzīvotāji ceturtdien sūdzējušies par pārāk skaļu ballīti vienā no augšstāva dzīvokļiem.

Ierodoties notikuma vietā un ieejot kāpņu telpā, policistiem bija dzirdams, ka vienā no augšējiem stāviem bļaustās vairākas personas, tāpat policijas darbinieki dzirdēja, kā atveras lifta durvis un trokšņojošās personas ar liftu dodas lejā.

Atveroties lifta durvīm, policisti sastapa divus jauniešus. Vienam no viņiem rokās bija izdzerta alkohola pudele. Pārbaudot personu datus, konstatēts, ka abi jaunieši ir nepilngadīgi. Inspektori aicinājuši tīņus līdzi uz patruļas automašīnu, taču nepilngadīgie centušies aizbēgt un uzbrukuši policistiem. Abiem jauniešiem gaidāmas pamatīgas nepatikšanas, turklāt vismaz vienam no tīņiem draud arī tiesu darbi. Ir uzsākta krimināllieta par uzbrukumu policijas darbiniekiem.

Uz notikuma vietu izsaukta vēl viena Rīgas pašvaldības policijas ekipāža un Valsts policija, ņemot vērā, ka abi jaunieši uzbruka policijas darbiniekiem.

Pēc vesela lēruma formalitāšu nokārtošanas 17 gadus vecais pusaudzis nogādāts mājās un nodots mātes rokās, savukārt viņa 15 gadus vecais draugs nakti pavadījis Valsts policijas izolatorā Gaujas ielā, jo viņa vecākus tā arī neizdevās sazvanīt.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Perdeļi ir iedomājušies, ka viņiem visu drīkst un paliks nesodīti! Sem bija jāsāk šiem švančiem atgādināt, ka bīņu "tiesības" beidzas tajā vietyā un mirklī, kad tiek pārkāptas citu cilvēku tiešibas! Un punkts! Un par to nepildīšanu ir jāsoda tā, lai tas sīkais nelietis uz visu savu mūžu šo punktu par "tiesībām" iegaumē!

19.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:13

Jaunākās diskusijas