Topošā autovadītāja sašutusi par instruktora rīcību

tautaruna.lv 6.nov 2019
 
Ekrānuzņēmums no video/Bez Tabu
Topošā autovadītāja Sabīne samaksājusi iespaidīgu summu par braukšanas apmācībām, taču joprojām netiek pielaista braukšanas eksāmenam. Sieviete sašutusi par instrukuoru rīcību, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Kopš gada sākuma Sabīne nomainījusi vairākus braukšanas instruktorus.

Galu galā, Sabīni apmācīja instruktors Juris Opelts, kurš par vienu nodarbību prasījis 30 eiro, taču instruktors braukšanas kartītē nav atzīmējis nevienu braukšanas nodarbību. Tāpat rīkojušies arī iepriekšējie instruktori, kuri naudu par nodarbībām saņēma, taču nevienu kvīti neizsniedza un norādījuši, ka kartīti aizpildīs tas instruktors, kurš Sabīnes apmācību noslēgs, taču nolīgtais braukšanas instruktors esot atteicies Sabīni laist uz braukšanas eksāmenu.

Sieviete raidījumam atklāj, ka kopš februāra braukšanas apmācībām esot iztērējusi aptuveni 1500 eiro: "Šajā laikā nomainīju trīs vai četrus instruktorus, jo mums nesaskanēja. Kad Jurim teicu, ka esmu gatava eksāmenam, viņš atbildēja, ka neesmu viss. Nebiju vairs ar mieru maksāt par braukšanām, tādēļ lūdzu, lai viņš paraksta apmācību kartīti, taču viņš atteicās to darīt un atdeva man neparakstītu kartīti. Sanāk, ka visa nauda tika iebāzta kabatā, jo nevienu kvītiņu man šajā laikā arī neizsniedza."

CSDD pārstāvis skaidro, ka sūdzību gadījumā jāvēršas gan autoskolā, gan CSDD. Šajā gadījumā Sabīne pati uzmeklēja braukšanas instruktorus, tādēļ autoskola tajā nav iesaistīta.

Auto instruktoru biedrības vadītājs Andris Ķerpe atklāj, ka pēc gada par papīra kartītēm kursanti varēšot aizmirst: "Kursantiem apmācības kartīte jāņem līdzi uz katru braukšanu, lai instruktori varētu veikt ierakstu. Tā ir mūžīgā nieze, jo visu laiku kaut kas ar šo kartīti nenotiek - tā tiek aizmirsta, nozaudēta, instruktors negrib tajā veikt ierakstu. Esam spēruši platu soli, un nu šīs kartītes tiks ieviestas elektroniskā vidē. Katram kursantam būs savs ID numurs."

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nomainīju 4 instruktorus, jo mums nesaskanēja.

Iespējams, ka tas nemaz tik slikti, ka Sabīne netiek pie tiesībām. Jo baidos, ka viņai pēc tam nesaskanēs ar visu, kas atrodas uz ielas...

6.novembris 2019 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

7.novembris 2019 Atbildēt

Var jau nesaskanēt,bet ,kur palika nauda,kas samaksāta?

13.novembris 2019 Atbildēt

Nevēlos nevienu apvainot , bet ..... Ir tādi cilvēki kuri paši nesaprot ,ka viņi nav piemēroti braukšanai pie stūres . Un Latvijā nav attiecīgas autovadītāju tiesības priekš tādiem vadītājiem . Manā jaunībā tādas bija , un saucās amatieru , ar kurām varēja braukt ,bet nedrīkstēja pelnīt . Arī Anglijā ir amatieru tiesības ar kurām nedrīkst vest pasažierus un braukt pa ātrgaitas ceļiem un mašīnai visu laiku ir burts"L" jeb Latvijā "M" .

Nu kas attiecas uz instruktiem , tad var jau aizpildīt tās kartītes , bet ierakstīt piezīmi , ka apmācāmais nav piemērota autovadīšanai , jeb nav spējīga kontrolēt savu rīcību pie stūres .Tas taču ir redzams jau no viņas komentāriem , ka iedomājas ,ja ir nauda tad var arī sēdet pie stūres.

14.novembris 2019 Atbildēt

Malaci instruktori ka neparaksta kartinu par (lupini baidu).mums nesadereja, jo instruktors nelikas gulta

15.novembris 2019 Atbildēt

Biju domajusi lūpiņu baudu

15.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:50

Jaunākās diskusijas