Halovīna diena Aucē noslēdzas ar solījumu vērsties policijā un piktiem kaimiņiem

tautaruna.lv 1.nov 2019
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
Halovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars ir ļoti sena tradīcija. Arī Latvijā tā kļūst arvien populārāka, it īpaši bērnu un pusaudžu vidū - viņi pārtop par dažādiem "mošķīšiem" un dodas apciemot tuvākus un tālākus kaimiņus, lai tie viņus pacienā ar saldumiem. Ja nebūs saldumi, tiek solīta izjokošana.

Daudzviet Halovīna svinētāji tiek sagaidīti ar prieku, pacienāti ar saldumiem un abas puses paliek apmierinātas. Taču ir arī izņēmumi, kad svinētāji svētkus pārvērš par iespēju tumsas aizsegā sastrādāt muļķības.

"Kā kauna nav Skolas ielas, Aucē kaimiņu bērniem un viņu līdzgājējiem - kas š.g. 31.oktobra vakarā dauzījās pa kāpņutelpu. Sabojāt īpašumu.. Vecāki aizdomājieties par savu "bērnu" rīcību un sekām, kas var beigties bēdīgi. Vecāki ņemiet vērā, ja vainīgie bērni neatsauksies tuvāko dienu laikā, tiks rakstīts ziņojums policijai," facebook raksta Ligita.

Arī komentētāji norāda - viņu īpašums arī cietis no vandāļiem, piemēram, tikušas nolietas vai apzīmētas ārdurvis.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kas tā par Visu svēto dienu svinēšanu ka mazie huligāni sabojā durvis? Par to vajadzētu sodīt nevis veicināt mazo huligānu visatļautību!

1.novembris 2019 Atbildēt

Lai mazie halovīni iet un mazgā noķēpātās durvis un piešmucēto koridoru.

2.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:57

Jaunākās diskusijas