Ķengaraga iedzīvotāji sūdzas: pa caurulēm augšā nāk žurkas!

tautaruna.lv 21.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Kāds Maskavas ielas iedzīvotājs Viktors parāda, cik briesmīgos apstākļos viņam nākas dzīvot, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Atverot mājas pagraba durvis, jau var redzēt sakrautus dažādus atkritumus. Sākot ar tukšām plastmasa pudelēm un beidzot ar maisiņu, kurā samesti izsmēķi. Dodoties dziļāk pagrabā, aina kļūst aizvien drūmāka. Pagraba ejas ir pilnībā aizkrautas ar dažādiem priekšmetiem. Kā stāsta Viktors, atsevišķi priekšmeti pagrabā glabājas jau vairākus gadus.

Pagrabā starp atkritumiem dzīvo arī kaķi, kuri tajā bez problēmām iekļūst, kā arī žurkas.

"Plkst. 23.00 dzirdēju virtuvē kaut kādu troksni. Aizgāju uz virtuvi, skapītis bija aizvērts. Kaut kas tur iekšā skraidīja. Atvēru skapīti, redzēju, kā tur skrien žurka. Dzīvoklis atrodas piektajā stāvā. Tā žurka noteikti pa caurulēm tika līdz piektajam stāvam," raksta Viktors.
Krists Leiškalns, ”Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis, norāda, ka citi mājas iedzīvotāji līdz šim neesot sūdzējušies par grauzējiem, taču, saņemot Viktora sūdzību, tikšot veikta ārpuskārta deratizācija.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kur neliešu izmestie kaķi tiek ielaisti pagrabos, tur ne žurkas, ne peles nepaliks uz ilgstošu dzīvi. Tie nu kopā nedzīvo, nevajag izplatīt muļķības. Epidemiologs.

21.septembris 2019 Atbildēt

Labi, ka no pilsetas nebeg projam, pirms nelaimem beg no pilsetas zurcinas.

22.septembris 2019 Atbildēt

Nu tie "žurku caurumi"vispirms nebūtu slikti ar smalki sadauditiem stikliem sabērt un pēc tam ar rupju akmeņainu betonu aizsmērēt un kad jauns caurums izgrauzts-tad atkal tāpat jo pàrējās metodes laikam tik tās varētu ari uzjautrināt.

1.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:17

Jaunākās diskusijas