Pasažieris jaunajos Rīgas tramvajos konstatē ko nepatīkamu

tautaruna.lv 18.aug 2019
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Kāds Rīgas sabiedriskā transporta pasažieris nepatīkami pārsteigt, kad sapratis, ka 1. tramvaja maršrutā Imanta-Jugla var sastapties ar blusām.

“Katru dienu dodos ar 1. tramvaju no Ģertrūdes ielas uz Āgenskalnu, un esmu konstatējusi jaunajos tramvajos ļoti nepatīkamu atklājumu - blusas.

Kad konstatēju, ka manas kājas tiek regulāri sakostas, nevarēju saprast, kura mana vide ir pie tā vainīga, bet šonedēļ, kad atgriezos no atvaļinājuma, ko pavadīju bez koduma pēdām, iesēdos tramvajā uz darbu, sastopot to aci pret aci.

Tramvajus noteikti mazgā no ārpuses un slauka no iekšpuses, bet - vai Rīgas satiksme regulāri cenšas tos kārtīgi dezinficēt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā tramvaja pasažieris.

Kāda cita pasažiere norāda, ka 15. trolejbusa maršruta var pat sastapties ar utīm.

"Rīgas satiksme" iepriekš realizējusi kampaņu, kurā aicināja nepiegružot sabiedrisko transportu, kā arī neatrasties tajā smakojošā vai smērējošā apģērbā.

rigassatiksme.lv

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ja cilvēkam nav blusu,tad viņš nav īsti vesels.Un,ja blusas pamet cilvēku,tad tam vairs ilgi nav atlicis dzīvot...

18.augusts 2019 Atbildēt

Šitais labais...

23.augusts 2019 Atbildēt

"... un esmu konstatējusi jaunajos tramvajos ļoti nepatīkamu atklājumu - blusas." - cik ļoti ir jāienīst valoda, lai to šādi izvarotu. Iespējams, ka šīs "pērles" autore praktiski ir analfabēte.

19.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas