Neiedomājami, kā izrīkojies apsargs veikalā Rīgā

tautaruna.lv 17.augusts 2019, 14:08
 
pixabay.com
Kādi lielveikala apmeklētāji Rīgā sūdzējušies par to, cik rupji un necienīgi izturējies lielveikala apsargs.
Portālā "sūdzības.lv" ievietotajā publikācijā tās autori norādījuši, ka pāris devies uz veikalu iepirkties. Pēc preču iegādes tās saliktas maisā. Brīdī, kad viņiem garām devies apsargs, tas atļāvies ar maisu iesist pa iepirkumiem. Tā vietā, lai veikala darbinieks atvainotos par sabojāto preci un savu uzvedību, viņš norādījis, ka nevajag viņam stāvēt ceļā. Uzņēmums par saņemto sūdzību ir informēts.

Šis nav pirmais gadījums, kad nākas vēstīt par nekorektu apsargu rīcību. Par līdzīgu gadījumu ziņojām aizvadītā gada decembrī, kad kāda sieviete informēja, ka decembra sākumā iepirkusies lielveikalā, kad pēkšņi pie kases viņai klāt pienācis apsargs, kurš licis maksāt par it kā apēstiem cepumiem. Kliente, protams, bijusi pārsteigta un norādīja, ka pat nezinot, kur tādi cepumi veikalā atrodas.

Tālākais klienti pārsteidzis vēl vairāk. Viņa aizvesta uz apsarga kabinetu, kur likts samaksāt ne vien par cepumu paciņu, bet arī uz lapas uzrakstīt, ka viņai nav pretenziju pret apsardzi.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kamdēļ tekstā nav minēta ne apsardzes firma,ne veikai kuros tas noticis?Cilvēki vēlas zinat,lai neuzķertos uz šādiem apsargiem!?

18.augusts 2019, 21:56 Atbildēt

Raksts par neko. Apmēram tā: viena tante teica. Kāds lielveikals, kāda apsardze???

18.augusts 2019, 23:54 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:31

Jaunākās diskusijas