Zināms, kas vainojams Malaizijā pazudušās Noras nāvē

tautaruna.lv 15.aug 2019
 
EPA/ SCANPIX/ LETA
Šī gada 4.augustā pasaules mediji vēstīja, ka netālu no kāda kalnu kūrorta pazudusi 15 gadus vecā Nora. Šonedēļ atrastas meitenes mirstīgās atliekas un tikai šodien plašākai publikai atklāts pusaudzes nāves iemesls.
Meitenes meklēšana notika vairākas dienas un tajā iesaistījās vairāk nekā 350 cilvēki. Nora, kas bija meitene ar īpašām vajadzībām, nomirusi no iekšējās asiņošanas, ko izraisījis bads un stress, taču nav nekādu pazīmju, ka pusaudze bijusi nolaupīta, atsaucoties uz policijas teikto vēsta "The Sun".
Tāpat neesot pazīmju, kas liecinātu, ka pirms nāves meitene seksuāli izmantota. Pēc likumsargu teiktā Nora atrasta trīs dienas pēc nāves.
Tiek pieļauts, ka vairākas dienas pēc pazušanas pusaudze izmisīgi klīdusi pa Malaizijas džungļiem un mēģinājusi nokļūt uzturēšanās mītnē.
Tiesa, Noras vecāki joprojām meklē atbildes par notikušo un uzsver, ka meitene nekad nekur nav devusies vienatnē. Neilgi pēc meitas pazušanas viņi izteica versiju par bērna nolaupīšanu. Tāpat viņi īsti netic, ka meitenes ķermenis visu laiku atradies vietā, kur atrasts.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Turklāt, iepriekš tika ziņots, ka ķermenis atrasts kails.... kā tad no bada un stresa tss būtu noticis????

19.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:06

Jaunākās diskusijas