Neticami! Nopirkta gaļa sāk sadalīties vēl pirms derīguma termiņa beigām

tautaruna.lv 18.aug 2019
 
Pixabay
Nepatīkamu situāciju piedzīvojis kāds pircējs Jelgavā, kurš iegādājies vistas gaļu, kura sabojājusies vēl pirms norādītā derīguma termiņa beigām.

12. augustā vīrietis iepircies pārtikas veikalā Jelgavā, kur iegādājies cāļu pusspārnus ar derīguma termiņu līdz 17. augustam. Taču nākamjā dienā, atverot paciņu, tās saturs jau bija "sācis sadalīties". "Bail pat iedomāties, kas sagaidītu "parastās" kvalitātes iepakojumā," norādīts situācijas aprakstā

Kāds komentētāja norāda, ka veikala darbinieki maina derīguma termiņa datumus: "Esmu redzējusi, kā darbinieki kasa nost uz paciņas ar melnu krāsu uzspiesto datumu un uzlīmē jaunu, protams, ilgāku."

Šādas situācijas, diemžēl, nav retums, taču ar sociālo tīklu starpniecību pircēji cer norādīt uz nepilnībām, lai tās tiktu labotas.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Esmu saskarusies ar sho problemu vairakkart: 1. Jurmala,Kauguru Ligo tirgu, kur vistas sparninus nevar lietot, jo SMIRD (veikala bija smuki un svaigi); 2. Rigas Centraltirgu ta pati situacija. Cheku nedod- pretenzujas izteikt nav ka. Kur skatas PVD abas shajas tirdzniecibas vietas ???????????????

18.augusts 2019 Atbildēt

Mazāk vai vairāk līķis sāk dalīties tiklīdz sirds pārstāj piegādāt šūnām barību.

18.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:20

Jaunākās diskusijas