VIDEO. Redzētais uz tikko remontētās Vidzemes šosejas raisa sašutumu

tautaruna.lv 12.aug 2019
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Jau zināms, ka šovasar notiek aktīvi remontdarbi uz Vidzemes šosejas, Bērzkroga posmā. Kāds aculiecinieks pauž sašutumu par ceļa kvalitāti, kad jau jaunais asfalts ir "uzliets", raisot šaubas, vai ceļš kalpos ilgi.

"Jūs jau varat stāstīt, ka baigi tiek ceļi būvēti, tikai kāda tā kvalitāte. Šis video no Bērzkroga posma. Droši vien Jūs stāstīsiet, ka te vēl visu salabos, bet asfalts jau ir uzklāts, pamatne jau aptuveni pus metru noskalota. Toties darba vadītājs vizinās jaunajā Volvo džipā," secina Intars.

Video redzams, ka lietavas pamatīgi izskalojušas ceļa pamatus.

Lai arī ierakstā pievienots "Latvijas Valstu ceļu" Facebook konts, uzņēmums komentāru par videomateriālā redzēto nav komentējis.

Vairāki komentētāji pauduši sašutumu par jauno šosejas stāvokli, citi norāda, ka remontdarbi nav pabeigti un secinājumus ir pāragri veikt.

Jau ziņots, ka būvdarbus veic Igaunijas uzņēmums AS "TREV-2 Grupp" un to līgumcena ir 10,5 miljoni eiro, ko līdzfinansē Kohēzijas fonds. Darbiem ir atvēlētas 210 kalendārās dienas, būvdarbus paredzēts pabeigt šoruden.

Komentē 6

 
Anonīms
 

tas ko dara'īgate'' tas viss ir sūds .''igates'' sūds plēš naudu, nevis labo ceļus. ceļa saldus- pampāļi , viņa dēls sūdus vien taisija.es to visu biju ielicis internetā, šie mani gribēja piekaut

12.augusts 2019 Atbildēt

firma[gavno] netaisa ceļus, bet taisa naudu!!!!!!!!!!!!!!

12.augusts 2019 Atbildēt

un tas ir ; igates papus, kurš domā tikai par naudu

12.augusts 2019 Atbildēt

''igate'' ir sūds

12.augusts 2019 Atbildēt

Nesen izbūvētais asfalta segums Gulbene- Rēzekne ir vienās plaisās. Tagad tur ir lipināti ielāpi. Toties Latvijas ceļu būvētāji ir miljonāri, droši vien māk padalīties un tā mēs pie labiem ceļiem netiksim. Kononova no Ceļu uzturētājiem tikai pasmaida un saka labi, tā bija ziema un parādījās plaisa. Vai kāds ir redzējis, ka kādā valstī remontē ceļu kā pie mums, taisot pankūkas uz ceļiem. Es nezinu tādu valsti Eiropā.

12.augusts 2019 Atbildēt

kur skataas ko redz visi kontroleetaaji ? kaa vienmeer-viss OK?? par muusu-aunu -nodoklu maksataju naudinju atkal uzvaara kaadu limonu sev

14.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:33

Jaunākās diskusijas