Pasažiere pastāsta, kā aviokompānija "izslēdz" pasažierus un neielaiž lidmašīnā

tautaruna.lv 11.aug 2019
 
Pixabay
Kāda sieviete paudusi sašutumu par to, kā pazīstama lēto biļešu aviokompānija izrīkojas ar pasažieriem situācijās, ka biļešu pārdots vairāk nekā lidaparātā ir sēdvietu.

"Biļeti uz Oslo iegādājos pirms mēneša, taču pirms pašas iekāpšanas man un vēl 2 pasažieriem tika pateikts, ka biļetes pārdotas par daudz un nevarēs lidot. Kā nevarēs? Tā jau nav mana vaina, ka Wizzaira sistēma gļuko! Kā sistēma nenofiksē, ka vietas izpārdotas? Pēc tam, lai mēs varētu lidot, tika veikts izslēgšanas princips. Viens pasažieris bija iedzēris. To atsijāja. Tad vēl 3 pasažieri vispār ar auto tiesībām gribēja braukt. Kā viņi vispār izgāja kontroli? Tā nu tos izslēdza un mēs 3 tikām uz savām vietām. Vienā vārdā sakot bardaks un ļoti zems apkalpošanas līmenis," sašutusi Liene.

Līdzīgas situācijas radušās vairākiem zemas cenas aviokompānijas pasažieriem. Pat mūziķis Andris Kivičs vienā no šādām reizēm, kad netika ielaists Ryanair reisā, norādīja, ka bija viens no pēdējiem pasažieriem, kurš vēlējās iekāpt lidmašīnā, taču vietas lidmašīnā nav vairs bijis un viņš kopā ar mākslinieci Lieni Skulmi “palika aiz borta”.

Komentē 5

 
Anonīms
 

1.07 šāda situācija bija arī Airbaltic reisam uz Disseldorfu. Ja lētajiem vēl varētu saprast, bet dārgajam Airbalticam kā?

11.augusts 2019 Atbildēt

Ja ir jalido, tad pirms tam ir nervu bojashana.Bail no tam aviokompanijam, nezini, kas viniem mainits, vai laikaa paspet uz nakamo reizu.

12.augusts 2019 Atbildēt

jazin savas tiesibas. neko tamlidzigu neesmu pieredzejusi, ne redzejusi. pieminetos “muzikus” neielaida nevis vietas trukuma del bet tapec ka tie bija alkohola reibuma un skali, bravurigi uzvedas. Normalus cilvekus lidsabiedriba vienmer ielaiz, jo preteja gadijuma tas var atsaukties uz reputaciju un finansiali. dzerajus un huliganus, vai creisy ari nav jaielaiz.

12.augusts 2019 Atbildēt

Lidoju ar Raynair/wizzair/airbaltic. Nekad mūžā nebiju šādā situācijā.Un arī nevaru saprast kā tā var būt,ka nav vietas, jo tu rezervē sev vietu vai tev arī to iedot, kad veic reģistrāciju...

12.augusts 2019 Atbildēt

Lidoju ar Airbaltic no Dubrovnikas un arī, laikam, biļešu bija vairāk,nekā sēdvietu. Un nekāda konflikta vai izraidīšanas, mūs novirzīja uz brīvajām vietām biznesa klasē.Tiesa, mēs lidojām ar tūristu grupu, nezinu, vai tas ko ietekmēja. Vairākiem cilvēkiem no mūsu grupas, kam bija līdzīga situācija, piedāvāja vietas biznesa klasē.

12.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:03

Jaunākās diskusijas