Populārs latviešu aktieris sūkstās par nebūšanām atpūtas vietā

tautaruna.lv 22.jūl 2019
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Latviešu aktieris Kristians Kareļins mikroblogošanas vietnē twitter publicējis savu stāstu par nebūšanām, kādas piedzīvojis kādā bufetē Rīgā.
"Ļoti negatīva atsauksme par konkrēto bufeti. Svešie pret Savējiem. Trijatā malkojam alu, bez mums vēl 10 klienti, bet: "Vispār mēs jau stundu veramies ciet! “ Es:"Bet tak vēl daudzi tusē!” Viņi: “Bet tie ir “mūsējie”! Mīļā Gauja, plūsti uz noteku. Žēl... Attieksme rullē," mikroblogošanas vietnē twitter raksta aktieris, kurš, iespējas, plašākai sabiedrībai kļuvis zināms pēc Konstantīna lomas atveidošanas seriālā "Viņas melo labāk".

2012. gadā aktieris ticis nominēts Gada jaunā skatuves mākslinieka balvai par Grenguāra lomu izrādē "Parīzes Dievmātes katedrāle" un Baļķa lomu Dirty Deal Teatro izrādē "Izlaistie".

Tiesa, šī gan nav pirmā reize, kad cilvēki sūkstās par kādu iestāžu darbiniekiem Latvijā. Ne reizi vien esam informējuši par gadījumiem, kad, piemēram, cilvēki sūkstījušies par neiejūtīgu un pārspīletu veikala darbinieku attieksmi.

Komentē 4

 
Anonīms
 

"Trijatā malkojam alu" skan perversi.

22.jūlijs 2019 Atbildēt

Manuprāt, ir tikai normāli, ja krogus darbinieki dara zināmu viesiem, ka laiks doties mājās, jo iestādījums tiek slēgts. Kā es saprotu no raksta, viņi jau tā viesu dēļ nostrādāja stundu ilgāk.

22.jūlijs 2019 Atbildēt

Svilpj tam delfins,sprauslāj vaļis....jūrā populārs tu čaļis.....Dimiters.

23.jūlijs 2019 Atbildēt

Būtu gājis uz savu garāžu, tur neviens ārā neizmestu, ja nu vienīgi Olga

26.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:10

Jaunākās diskusijas