"Kā ielu padarīt par betona tuksnesi"; cilvēki šokā par nelikumīgu koku izzāģēšanu Rīgā

tautaruna.lv 2.jūl 2019
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / F64
Sociālās vietnes Facebook lapā Pilsēta cilvēkiem, publicēti foto kā Pērnavas ielā, Rīgā nozāģeti koki, kas atradušies pilsētas aizsargjoslā. Rīgas dome jau esot ziņojusi, ka koki izcirsti bez atļaujas un vainīgās personas tiekot meklētas.
Kā norādīts ierakstā, koku zāģēšana veikta koku ciršanas lieguma laikā, kad nocirst atļauts tikai kokus, kas ir kļuvuši bīstami.

"Kāda aculieciniece piefiksējusi un iemūžinājusi fotogrāfijās jau nocirstos kokus, bet zāģēšanai noteikti garām pagāja vairāki desmiti cilvēku, no kuriem neviens diemžēl neiedomājās painformēt pašvaldības policiju par notiekošo. Aicinām visus mūsu lasītājus, redzot, ka tiek zāģēti šķietami veseli koki, informēt par notiekošo Rīgas pašvaldības policiju, kuri vislabāk pratīs rīkoties konkrētajā situācijā," teikts Facebook ierakstā, kurā publicēti kādas aculiecinieces attēli.

Komentētāji ir sašutuši par esošo situāciju un kāds pat iesaka, ka Rīgas domei būtu uzskatāmi jāpaziņo datumi, kad ir koku ciršanas lieguma periods.

Jau ziņots, ka martā cilvēki prostestēja pret koku izciršanu pie Botāniskā dārza. Savukārt, pagājušajā nedēļā par spīti sabiedrības protestiem, no Krišjāņa Barona ielas tika aizvests 91 puķu pods. Daudzi iestājās par to saglabāšanu, jo rīdzinieki paši bija sākuši par tiem rūpēties.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Pabļāva pabļāva, bet vai tagad nav labāk. jauni koki skaists bruģis un sakārtota vide. Mazāk bļaut bet vairāk darīt.

22.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:02

Jaunākās diskusijas