"Gaļa ar jēlu viduci!"; kafejnīcas apmeklējums pārvēršas murgā

tautaruna.lv 13.jūn 2019
 
Facebook/ekrānšāviņš
Kāds Smiltenes kafejnīcas "Pasēdnīca" apmeklētājs sociālajos tīklos pasūkstījies gan par ēdiena kvalitāti, gan cenu, kas, viņaprāt, nav atbilstoša porcijas lielumam.
"Šīs dienas maltīte bistro "Pasēdnīca", Smiltenē, Baznīcas laukumā 2. Šādas porcijas cena izmaksā 3, 10 eiro. Divu veidu salāti, kuru svars paliek noslēpums, jo tiek tirgotas kā porcijas, kā arī divas šniceles ar jēlu viduci par 1 eiro gabalā. Izskatās skumji, ņemot vērā, ka šnicele noteikti nav kotlete, kaut arī tika piedāvātas kotletes, iespējams, apkalpojošais personāls neatšķir kotletes no šniceles vai arī ar to ir problēmas jau pašā sākumā - virtuvē," norāda neapmierinātais kafejnīcas klients."

Arī citi cilvēki komentāros dalās savā pieredzē un vairums neiesaka tur doties ieturēt maltīti. Taču kādai sievietei ir pretējs viedoklis, viņa norāda, ka "3,10 eiro ir adekvāta cena, nerēķinām taču latos jau sen, ja negribas maksāt, ņemiet līdzi paši savus kāpostus, rīvējiet un kotletes cepiet".

Facebook/ekrānšāviņš

Jāatgādina, ka ļaudis visai bieži sociālajos tīklos mēdz sūdzēties gan par kafejnīcā atnestajiem ēdieniem, gan ar piegādi saņemtajiem. Piemēram, nesen kāda dāma bija sašutusi par piegādātajām picām, kuras garšojusas pēc gumijas.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Vajadzeeja iet uz restoranu, ko gaji uz leetuci?

Katram gadaas kaadas kluudas, diez vai pats esi perfekts.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Vismaz nav pārcepta un sausa. Labu apetīti.

17.jūnijs 2019 Atbildēt

Kaka podā bija atbilstoša lieluma???

21.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:08

Jaunākās diskusijas