FOTO: Pircēja šokēta, attaisot Latvijā ražotu produktu, ko nopirkusi veikalā

tautaruna.lv 19.jūn
 
F64
Kādu sievieti pamatīgi šokējis viņas pirkums - "Baltais" ražotā aukstā zupa.
Pircēja raksta, ka zupa neizskatījusies tāda, kā uz iepakojuma.

"Šodien nebija laika uztaisīt ēst, tāpēc nopirku "Baltais" ražoto auksto zupu, uz iepakojuma izskatās kārdinoša, betesmu dziļi vīlusies, jo tā nu galīgi neizskatās un negaršo pēc zupas.

Garšo pēc kaut kāda skāba biezeņa, fūū, zupu izmetu miskastē un naudu vējā. Nekad vairs neizvēlēšos jūsu produkciju, un citiem arī neiesaku. Labāk spēst kādu graudaugu batoniņu, nevis šo "zupu"," raksta pircēja.

Privātais arhīvs/sudzibas.lv

Tikmēr cilvēki komentāros dalās ar savām sajūtot, pagaršojot šo produktu.

"Esmu ēdusi šo zupu. Klasiskā aukstā zupa tā noteikti nav. Specifiskā piegarša un kaut kas mistiski tur ir sablenderēts. Ēst var, bet toreiz nepirktu," teikts kādā komentārā.

Avots

Komentē 13

 
Anonīms
 

Ēdiens kuru nav žēl izvemt.

19.jūnijs Atbildēt

Kaa,jums vairs smuutiji negarso??????

20.jūnijs Atbildēt

Vo Vo...:D

30.jūnijs Atbildēt

Es ar nopirku - PEEEEEEEE !!!!

22.jūnijs Atbildēt

Dīvaini cilvēki . Rūpnieciski gatavots, droši vien pasterizēts ēdiens nevar garšot tā, kā pašu gatavots . Nu nepērciet, ja negaršo . Bet tāpēc taisīt antireklāmu ir stulbi .

22.jūnijs Atbildēt

Kā var zināt - garšos, vai negaršos... pirmo teiz jānopērk.... protams, ka pēc tam vairs nepirks ar...

...

un antireklāmas nav stulbas! Gluži pretēji - tās liek cilvēkiem pamēģināt produktu un pašiem pārliecināties!

29.jūnijs Atbildēt

Nu es arī nebūtu ar mieru izmest € par to ko nav iespējams ēst...un uz šāda produkta labi nopelna ražotājs.... Piemēram es arī būtu nopirkusi ja nezinātu.... Varbūt 1.x es pārdomātu ka sabojājies, a otrreiz nopirktu jau saprastu

30.jūnijs Atbildēt

Pretīga "zupa"

23.jūnijs Atbildēt

Ja ,es ari to sudu nopirku,kaut kada sablendereta spaktelu masa,pie tam vel ne no letajam.

29.jūnijs Atbildēt

Un, kāpēc uzreiz ''citiem arī neiesaku''? Es neiesaku sūdzēties par katru sīkumu. Kas vienam garšo, otram nē. Un auksto zupu vislabāk gatavot mājās pašiem, tā sanāk visgaršīgāk.

30.jūnijs Atbildēt

AS 'Tukuma piens' 'Baltais' ražojumi ļoti bieži ir ļoti nekvalitatīvi un riskanti ēšanai, ja negribi dabūt vēdera problēmas un sabojāt sev apetīti un dienu. Viņu produktu iepakojumi ir skaiti, bet nekvalitatīvi un maldinoši! Cenšos no AS 'Tukuma piens' produktiem izvairīties...

13.jūlijs Atbildēt

Es arī Baltais produkciju vairs nelietoju un citiem neiesaku. Tukumā, kur atrodas ražotne, tur strādājošie runā, ka pie produkcijas pievienojot palmu eļļu, pat pie piena! Tam arī tāda dīvaina garša.

16.septembris Atbildēt

Vasarā izmēģināju so produktu. Atverot, arī pārsteidza konsistence, bet garša bija ok - atgādināja uz kefīra bāzes veidotu auksto zupu, tikai pārāk sablenderētu. Par tādu cenu otrreiz nepirktu, ja būtu lētāk, pirktu.

29.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:32

Jaunākās diskusijas