Pircējs: Paskat, kā veikali apkrāpj Latvijas iedzīvotājus!

tautaruna.lv 23.mai
 
Pixabay
Kāds iedzīvotājs sašutis par banānu cenām veikalā Igaunijā un Latvijā. Vai pamatoti?

“Lūk, kā veikali Latvijā apkrāpj Latvijas iedzīvotājus! Igaunijas “Maxima” veikalā banāni maksā 0,44 eur eiro, bet Latvijas “Maxima” veikalā banāni maksā 1,36 eur! Kāpēc tā? Cenas Latvijā un Igaunijā atšķiras pat trīs reizes!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Egons.

Jāņem gan vērā, ka aculiecinieka iesūtītajā foto ar cenu salīdzinājumu redzams, ka Igaunijas veikalā nopērkamie banāni ir ar akcijas cenu, bet Latvijā - nē. Parastā cena arī igauņu veikala banāniem krietni pārsniedz vienu eiro.

"Tikko biju Igaunijā. Cenas apmēram tādas pašas. Kaut kas drusku dārgāks, kaut kas lētāks. Nevajag musināt cilvēkus. Nopirku tikai igauņu končas - ciemakukulim. Neko citu nebija vērts pirkt. Benzīns tur dārgāks," komentāros norāda Gunta.

Jau iepriekš esam rakstījuši par situācijām, kurās Latvijas iedzīvotāji norāda uz cenu atšķirībām starp Baltijas valstīm. Viena no visvairāk apspriestajām tēmām ir medikamentu cenu salīdzinājums, kad visai bieži tiek secināms, ka vienas un tās pašas zāles Latvijā ir dārgākas nekā, piemēram, Igaunijā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tad jau tos banānus neņēma?

23.maijs Atbildēt

Igaunijā banāni maksā 1 eur kg, tas jau ir trešdaļu lētāk kā lv veikalos + piena produkti, maize ir krietni lētāki.

23.maijs Atbildēt

Kurā vietā piena produkti ir lētāki??? Miskastē vienīgi! Visi te bļauj, ka LV viss ir visdārgākais, un EE viss ir tik lēts, tik lēts, bet tas nav taisnība. Nedaudz lētāks varbūt ir tā saucamos "lata veikalos" un noliktavu tipa kā Supernetto. Pat Rakveres Igauņu produkcija Igaunijā ir par 20-50 centiem DĀRGĀKA

27.maijs Atbildēt

latvijaa banaani NEKAD arii pa akciju ..NEKAD nav maksaajushi 0,44. maximaa sad un tad pusmelni banaani tiek mesti pakalj , zemaakais pa 0,79 .....

23.maijs Atbildēt

так ученка же

23.maijs Atbildēt

L.Z.Tápéc ka Latvijá dzívo miljonári.

23.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:27

Jaunākās diskusijas