FOTO: "Kauns bija piedāvāt ciemiņiem"; pircēja sašutusi par saņemtajām picām

tautaruna.lv 20.mai
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Picērijas kliente Laura sociālajos tīklos pauž sašutumu par picērijas attieksmi gan aizmirstot pasūtījumu, gan par picu kvalitāti, kuras garšojušas pēc gumijas.

"Pirmdien, es pasūtīju 4 picas ap 13:30, lai tās būtu gatavas uz 17:30. Samaksāju. Kā jūs domājat, kas notika, kad es atnācu saņemt manu pasūtījumu 17:30? Saņēmu atbildi, ka pavārs aizmirsa par pasūtījumu, bet apsolīja to izdarīt 6 min laikā (4 picas!) Es ļoti steidzos, lai nenokavēt dēļ Čili Pizza, un nepaskatījos, kā izskatās manas picas. Bildēs jūs varat redzēt, ko es saņēmu. Tāds kauns bija piedāvāt tādas picas ciemiņiem. Neviens negribēja ēst tās izskata dēļ. Es pagaršoju katru no tām - gumija, šausmīgi!!! Žēl, ka nebija laika aizbraukt līdz viņiem ar tām picām un sūdzēties," sašutumu pauž Laura.

Šī nav pirmā reize, kad picērija saņēmusi negatīvas atsauksmes par savu piedāvājumu, kā arī pašu picēriju stāvokli.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Sen jau esmu vilusies cilli pica

20.maijs Atbildēt

Čili picai jàiet ar lìkumu! Pirms gadiem 10,kad picèrijas bij uz katra stùra,šad,tad mèdzàm iegriezties un katru reizi vìlamies- jàgaida vismaz stunda,attieksme nekàda. Tagad,pèc ilgiem laikiem nolèmàm iegriezties jaunajà Akropoles Čilli un NEKAS nav mainijies uz labu: cenas pakàpušàs,porcija sarukusi,nauda iztèreta,bet vèders kurkst.

23.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:37

Jaunākās diskusijas