Skolā Anglijā uzbrukts latviešu zēnam; norādīts, lai "brauc atpakaļ uz Krieviju"

tautaruna.lv 16.mai 2019
 
pixabay.com
Nepatīkams incidents noticis Mersisaidā, Anglijā, kur pusdienu pārtraukuma laikā skolā piekauts 12 gadus vecs Latvijā dzimis puika, vēsta "The Mirror".

Latvietis Edvards Purgailis piedzīvojis uzbrukumu kādas skolas ēdnīcā. Viņam uzbrukts ne vien fiziski, bet arī norādīts "dodies atpakaļ uz Krieviju".

Puika nogrūsts uz grīdas, kur ar rokām aizsedzis galvu, lai to pasargātu no uzbrukumiem. Zēns apgalvo, ka varmāka viņam iesitusi 17 reizes. "Konkrētais cilvēks man uzbruka, jo domāja, ka par viņu esmu kaut ko teicis skolotājiem," norāda Edvards.

Incidents noticis 15.maijā ap plkst.11:00. Par notikušo izmeklēšanu sākusi arī policija. Zēns pēc notikušā nogādāts slimnīcā sīkāku pārbaužu veikšanai.

12 gadus vecā Edvarda mamma medijiem norādījusi, ka ģimene Anglijā mīt jau sešus gadus.

Komentē 3

 
Anonīms
 

šeit Latvijā krievvalodigaas ģimenes mīt daudz vairāk nekā sešus gadus,,uuunn????kapec neciena šeit dzimušos bet grib lai ciena juus svešāa valstiii

17.maijs 2019 Atbildēt

Ka jus velaties izzest visus no savas dzimtas latvijas, tada attieksme ari pret jums citas valstis, protams neatbalstu vardarbibu skolas, bet pasi vecaki vainigi, jo maca savus bernus ienist citas nacijas

20.maijs 2019 Atbildēt

Kada starpiba kur ka un cik dzivo ilgi,vai tie 1941.gads fasistu likumi jaatjauno Jums!Vissa tautibi ir viena kopeja,kas Jusu radinieki tad bija?Vai to Jus neskatat,Krievu tautiba vai Latviesu tautiba,vissi zem viena juga cietusi un gajusi!

17.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:15

Jaunākās diskusijas