Uzmanieties! Latvijas iedzīvotāja brīdina par kādu internetveikalu

tautaruna.lv 20.mai 2019
 
F64
Sieviete vārdā Ingrīda grib brīdināt citus par negodīgu internetveikala pārdevēju, kas darbojas Latvijā, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Ingrīda pasūtījusi internetveikalā Tehnoline.lv gāzes plīti. Salīdzinot cenas, izvēlējusies izdevīgāko piedāvājumu. Apmaksājusi rēķinu un gaidījusi gāzes plīti.

Pārdevēja mājaslapa izskatījusies ticama, uzņēmējdarbība reģistrēta un sākotnēji nekas neliecinājis, ka nesaņems plīti ne pēc nedēļas, kā solīts, ne pēc divām, pat ne pēc diviem mēnešiem.

Arī samaksātos gandrīz divus ar pusi simtus eiro pārdevējs Ingrīdai neatdod jau kopš marta. Uz telefona zvaniem neatbild, uz vēstulēm nereaģē.

Apskatot sūdzības par “Tehnoline”, izrādās, neapmierināto klientu ir pārpārēm. Summas, kādas ir samaksājuši, bet preci nav saņēmuši, ir milzīgas.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

brīnos kā vel tas "veikals" vēl pastāv, pirms 4 gadiem nopirku perifērijas ierīces, zemās cenas dēļ. Jau pirmajā dienā atkāju, ka nav lietojamas ar defektiem. Pārdevējs izvairījās no jebkādas komunikācijas. Pēc igliem centiemiem tomēr sazvanīju viņu (no cita nr.) Un viņš teica, ka neko neatgriež, lai vedu uz servisu rīgas otrā galā. Tajā servisā pateica, ka ar tādām lietām nenodarbojas. Ievadīja sistēma un pateica, ka pavisam citi uzņēmumi skaitās kā īpašnieki/ pircēji (to jau vairs neatceros tik sīki, bet tas, ka nefigurēja tas "tehnoline" un vinu numurs)

20.maijs 2019 Atbildēt

Toreiz ierakstīju atsauksmi salidzini lv un pēc kāda laika pazuda tas veikals, tad atkal parādījās bez atsauksmēm(tādu bija daudz) un citu atrašanos vietu.

20.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:02

Jaunākās diskusijas