"Nokritām uz muguras"; māte ar bērnu piedzīvo ko briesmīgu tramvajā Liepājā

tautaruna.lv 13.mai 2019
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. / F64
Kāda sieviete raksta, ka Liepājas tramvajā piedzīvojusi briesmīgu situāciju.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka abi ar dēlu tramvajā nokrituši uz muguras.

"Man bija briesmīga situācija tramvajā. Iegāju tramvajā ar dēlu, viņam 3 gadi, kompostrējām biļeti un tikko paspējām paiet 2 soļus, kad tramvajs strauji piebremzēja un mēs ar dēlu nokritām uz muguras. Vadītāja vai vadītājs pat neapstājās un nepajautāja, kā mums iet, vai ir vajadzīga palīdzība. Es visu saprotu, ka visādi gadās uz ceļa, bet vismaz pajautāt, kā mums iet, vai viss ir kārtībā, tas ir tik grūti?" neizpratnē ir pasažiere.

Tikmēr komentāros sievietei tiek norādīts, ka viņai bija jārēķinās, ka, tramvajam uzsākot kustību, ir jāpieturas vai jāapsēžas, lai nenokristu.

"Un kā viņš varēja zināt, ka Jūs novēlāties?! Tā vispār ir normāla situācija, ja nepieturās, tāpēc jāmāca bērniem un pašai sev, ka, tramvajam uzsākot kustību, ir jāturās pie rokturiem!
Kā jau centrā, gājēji skrien pāri sliedēm nedomājot par savu un apkārtējo drošību!" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka pasažieri ik pa laikam sūdzas par sabiedriskā transporta šoferu attieksmi. Piemēram, nesen tika vēstīts par to, kā autobusa šoferis Jelgavā paņirgājas par invalīdi.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kārtēja mamman, kurai vajag publicitāti. Kāda pipara pēc, iekāpjot sabiedriskajā transportā, nedomā un nerūpējies par savu un atvases drošību???

13.maijs 2019 Atbildēt

Un ari vecakiem jamac savus bernus ieverot satiksmes noteikumus,nevis laut iet un skriet ka pasiem gadas!Visvairak attiecas tadas vietas kur ir luksafori un nedeg atlautai ka gajejam ir prieksroka,tadas vietas vienmer bus atkal vainigs vaditajs jo Jusu berns neatlauta bridi skerso pareju!!!Jums loti ludzu "MACIET SAVUS BERNUS SATIKSMES NOTEIKUMUS????"Jo tada situacija liesiet gauzas asaras,ja notiksies nelaime!

17.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:36

Jaunākās diskusijas