Cilvēki neizpratnē par redzēto "Akropoles" atvēršanas dienā

tautaruna.lv 6.apr
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Ceturtdien, 4.aprīlī, Rīgā tika atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs "Akropole". Kamēr vieni sajūsminās par to, cik grandiozs iepirkšanās centrs nu pieejams rīdziniekiem un pilsētas viesiem, tikmēr citi pauž neizpratni par to, kāpēc tik daudzi uz veikalu steigušies jau pirmajā tā atklāšanas dienā.
Kāds sociālā tīkla facebook lietotājs pārpublicējis "Akropoles" apmeklētāja uzņemtu video, kurā redzams, cik milzīgs cilvēku pūlis drūzmējas iepirkšanās centrā. "Ko Jūs cilvēki tur darāt? Kas tieši tai veikalā ir savādāks, kā būs pēc mēneša? Jeb šī ir vienīgā vieta un diena mūžā, kad savus miljonus drīkst tērēt?," raksta video pārpublicētājs. Tikmēr citi komentāros gan nekautrējas paust viedokli, ka katrs pats var izvēlēties, ko un kā viņš dara, tāpēc cilvēki, kas pirmajā dienā ierodas jaunatklātajā veikalā tomēr nebūtu jānosoda. Video skatīts jau vairāk nekā 70 000 reižu.

Jau vēstīts, ka ceturtdien Rīgā, Maskavas ielā 257, atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”, kurā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp ap 140 modes un dzīvesstila preču veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji, jaunais kinoteātris “Apollo Kino”, “O’Learys” izklaides zona, hokeja spēlēšanai un slidošanai piemērota ledus arēna, “Lemon Gym” sporta klubs, kā arī 30 dažādi restorāni un kafejnīcas.

Par godu atvēršanai iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” turpmāko četru dienu garumā noritēs virkne dažādu pasākumu. No rīta līdz pat vakaram apmeklētājus priecēs dažādi šovi, koncerti un pārsteigumi. Šodien ar koncertiem uzstāsies grupas “The Sound Poets” un “Triānas Parks”, savukārt rītvakar uz skatuves kāps reperi ansis un Edavārdi, kas būs sarūpējuši kādu īpašu pārsteigumu. Sestdien būs īpaši padomāts par bērniem - mazos apmeklētājus priecēs koncertuzvedums “Patiešām Maziņiem”, eksperimenti kopā ar zinātkāres centru “ZINOO”, kā arī iespaidīgais ledus šovs “Alise Brīnzumē”, kas norisināsies “Akropoles” ledus arēnā. Sestdienas vakarā ar koncertu priecēs vēl viens pārsteigums - ballīšu karaļi “Bermudu Divstūris”, savukārt svētdien “Akropole” savus apmeklētājus cienās ar gardām svētku kūciņām. Plašāku informāciju par atklāšanas pasākumu programmu var atrast mājas lapā akropoleriga.lv. Autovadītāju ērtībai pie iepirkšanās centra būs pieejama plaša stāvvieta 2300 automašīnām.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Pūlis un bars milzīgs. Tikai interesanti, cik no viņiem kaut ko lielāku par saldējumu nopirka? 21.gadsimta muzeja apmeklētāji...

6.aprīlis Atbildēt

liberalizētu idiotu bars.

6.aprīlis Atbildēt

Dīvainību tur pietika. Piemēram , bankomāti apstājās un naudu jau visai drīz neizsniedza !!! Tomēr nezinu ,smieties vai izteikt izbrīnu par projektētāju pilsētbūvniecisko sakarību uztveri ? Esot iztērējusi 7 miljonus eiro ārējo ceļu un laukumu sakārtošanai. Iespējams . Bet lai tiktu no manas mājas , 50 m. no ieejas , uz veikala "placi" jāiet 500 metri !!! Būves austrumu galā ir vismaz 2 tūkstoši dzīvokļu ar vismaz 6 tūkstošiem iedzīvotāju ,tikai pieejas celiņu nav un visi nu slāj pāri zālājiem un uz veikalu lien caur vecas sētas robiem !!!

6.aprīlis Atbildēt

Mani pārsteidz, cik daudziem darbdienā nav jābūt darbā.

6.aprīlis Atbildēt

Strādāt nav obligāti, tas nav tā, kā bija PSRS, ja 3 mēnešus nestrādāji, biji liekēdis un tevi varēja saukt pie kriminālatbildības!

6.aprīlis Atbildēt
Elita Gūtmane > imants.vingolds

bet sakām,ka nav kam strādāt....

6.aprīlis Atbildēt

Ir maiņu darba grafiki, kad darba diena brīva. Cik daudzi strādā brīvdienās , lai ļoti daudzās vietās apkalpotu, kuriem 6d., 7d.brīvas ... Par to jau neaizdomājamies.

6.aprīlis Atbildēt

Akropole (grieķu: ακρόπολις — ‘augšējā pilsēta’) ir citadele Senās Grieķijas pilsētās. Tā parasti kalpoja par patvērumu kara laikā. Akropolēs parasti atradās arī tempļi un skulptūras, kas veltīti dažādiem dieviem. Visslavenākā akropole viennozīmīgi ir Atēnu akropole, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Mazāk nozīmīgas akropoles ir atrodamas daudzās sengrieķu pilsētās.Akropole (grieķu: ακρόπολις — ‘augšējā pilsēta’) ir citadele Senās Grieķijas pilsētās. Tā parasti kalpoja par patvērumu kara laikā. Akropolēs parasti atradās arī tempļi un skulptūras, kas veltīti dažādiem dieviem. Visslavenākā akropole viennozīmīgi ir Atēnu akropole, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Mazāk nozīmīgas akropoles ir atrodamas daudzās sengrieķu pilsētās.

Esmu pārsteigta par šādu nosaukumu tirdzniecības centram. Var teikt pat - zaimošanu vai nezināšanu. Varbūt ar to ir domāta Zelta teļa, tirdzniecības, mantas kulta mānija. Bert visdrīzāk, ka tumsonība. Pasekojiet, kā tiek publicēta informācija Delfos, Tauta runā u.c. mājaslapās. Kļūdas un informācijas, zināšanu trūkums. Akropole - asociāciēja ar nekropoli...un tā tas daudziem arī ir, ja nevar iegūt kāroto materiālā ziņā. Gadījās redzēt zeltlietu veikalā jaunieti ar konvulsijās pulsējošu saules pinumu, skatoties uz zeltlietām... Pārliecība, ka bez "'mantas" nav dzīves. Stulbi dzīvojam. Sarkana, brēcoša reklāma ..... ak! Bet dažiem cilvēkiem laikam arī šai pieredzei jāiziet cauri, kamēr atradīs citas vērtības un iepazīs vārdiņu "pietiekoši"

6.aprīlis Atbildēt

Nav bik pa glaunu priekš ubagu zemes...

7.aprīlis Atbildēt

Bet ko tad tu pats tur dari ? :D

7.aprīlis Atbildēt

Da beidziet, kāds šitiem darbs! Tika solītas dāvanu kartes un degustācijas, tāpēc saskrēja viss Ķengaraga Ušakova elektorāts. Haļava taču! Par cik blakus dzīvojam, iepirkāmies bez problēmām, pie kasēm cilvēku nebija vispār!

7.aprīlis Atbildēt

Piedalies.webs.com

11.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas