Absurds! Māte baro pusaudzi, kurš atkarības dēļ atsakās noiet no datora

tautaruna.lv 22.feb
 
F64 Photo Agency
Ārvalstu medijos publicēts video, kurā redzams, kā rīkojas kāda 37 gadus veca māmiņa, kuras dēls datorspēļu atkarības dēļ pārvērties gluži vai par "zombiju".
"The Mirror" vēsta, ka 37 gadus vecā Lilibeta Marvela atzinusi, ka spēļu atkarības dēļ viņas dēls, pusaudzis, atteicies apmeklēt pat skolu. Zēns ir tik ļoti "aizrāvies" ar datorspēlēm, ka pat 48 stundas no vietas to nepamet. Tā vietā, lai šo problēmu risinātu, viņa māte pat gana pieaugušo dēļu baro pie datora.

Tiesa, māmiņa šādu rīcību pamato ar to, ka baidās, ka bērns vienkārši nebūs paēdis. Tā vietā zēns, kurš redzams arī uzņemtajā video, brīdī, kad tiek barots, pat neatrauj acis no ekrāna.

Zināms, ka māte arī nav vērsusies pēc palīdzības pie speciālistiem, bet lūgusi padomus citiem interneta lietotājiem.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Anglija, ja berns nepamatoti neapmekle skolu, vecakiem uzliek soda naudas. Bet tai pat laikaa, ja berns nedabuus datoru, lai speeleetu savas speeliites un uztaisiis pamatiigu histeeriju, vecaakiem var vnk atnemt bernu... Jo principaa jau neatlaut tupeet pie datora cik noprotu musdienas ar skaitas vardarbiiba pret beernu... Taadi tie Eiropas likumi... Ja un veel kkaadu tur fignju grib lai valstis paraksta par vardarbiibu pret sievieteem un gimenee... Tas jau buus taspats, nenopirksi sievai kazhoku, buusi izveertis moraalu vardarbiibu pret sievieti... Ja taa saaks histeerijaa aardiities. Vardarbiibu var trakteet dazhaadi un kaa izskatas likumi uz to ar iet, lai par katru sikumu varetu vecaakiem un itsevishki viirieshiem pieshuut vardarbiibu...

22.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:43

Jaunākās diskusijas