Sieviete nespēj noticēt savām acīm - vīrietis lidmašīnā novelk bikses

tautaruna.lv 21.feb 2019
 
Ekrānuzņēmums/@Lizzie_Thompson/Twitter
Pasaules medijos nonākusi kādas aculiecinieces uzņemts video, kurā kāds lidmašīnas pasažieris nav kautrējies novilkt bikses un baudīt vīnu vienos bokseros, vēsta britu "Mirror"

Lidmašīnas pasažiere Lizija bija ceļā no Parīzes uz Losandželosu ar lidsabiedrību "Air France", kad kāds pasažieris no tualetes iznācis vienos bokseros.

Savukārt turpat lidmašīnas salonā vīrietis novilka arī savas kurpes un zeķes, lai pēc tam ērtāk sāktu baudīt lidojuma laikā pieejamo vīnu. Drīz vien pēc laiskās atpūtas pasažieris tā arī aizmidzis.

Lizija vērsusies pie stjuartiem, kuri piedāvājuši pārsēsties, pret ko sieviete iebildusi, jo tad viņa zaudētu sēdvietu ar papildus vietu kājām. Savukārt par viņas ieteikumu pasažierim lūgt atpakaļ uzvilkt bikses, stjuarts vien paraustījis plecus.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Viņu nearestēja?

21.februāris 2019 Atbildēt

Par ko arestēt ? Nevienā lidsabiedrība nav noteikumos norādījusi ,ka aizliegts !!. Ja būtu kails , varētu administratīvi sodīt par atrašanos nepiedienīgā skatā sabiedriskā (publiskā ) vidē . Bet te kādai dāmītei ,iespējams ar ,,dekoltē '' griezumu līdz viduklim ,kura nevar savākt ,,savus atrībūtus'' ,..kuri tā vien lien laukā , cels kaut kādas pretenzijas !

Tad viņai nepatīk šorti ,tad nav kur kājas nolikt ,tad stjuardese atsakās aizrādīt un sazin vēl kas !

23.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:33

Jaunākās diskusijas