Priekulē iedzīvotājs sastrādājis tik lielu cūcību, ka vietējie ceļ trauksmi

tautaruna.lv 21.feb 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Priekulē kāds vietējais iedzīvotājs pastrādājis lielu cūcību – kādā pamestā īpašumā izveidota nelegāla vecu pārtikas produktu un to iepakojumu izgāztuve, vēsta raidījums "Bez Tabu".
Bēdīga paskata ēkā Priekulē, aiz Raiņa ielas 25. nama, konstatēta cūcība, kas pārsteidz un liek ieplest acis: ik uz soļa veci pārtikas produkti, to iepakojumi. Lielākā ēkas telpa aizkrauta tiktāl, ka pat zemi neredz.

Noskaidrots, ka cūcības autors ir Jānis Palēvics, kas jau iepriekš ir zināms par dzīvnieku labturības pārkāpumiem kādā viņa īpašumā, Pārtikas un veterinārais dienests sodījis dzīvnieku īpašnieku par pārkāpumiem.

Jau atkal ierodoties pie Palēvica dzīvesvietas Priekulē, vīrietis garās sarunās neielaižas, vien norāda, ka savulaik sadarbojies ar uzņēmumu ”RIMI”, no kā pieņēmis vecu pārtiku lielā daudzumā.

Pēc autājumiem, kāpēc vecā pārtika un iepakojumi lielā daudzumā veido pamatīgu izgāztuvi, Palēvics ”pasūta” žurnālistus, ņem rokā katla vākam līdzīgu priekšmetu, ko lamuvārdu pavadībā met raidījuma komandas virzienā un trāpa operatoram. Uzreiz pēc tam viņš ņem rokā ķieģeli, kas gan netraumē žurnālistus.

Jāpiebilst, ka tiek piesaistīti Valsts policijas darbinieki, kuri ierodoties norāda Jānim Palēvicam, ka viņš rīkojas pretlikumīgi.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Palēviča kungam vēl nedaudz nepieciešams patrenēties. Ar ķieģeli tomēr netrāpīja...

21.februāris 2019 Atbildēt

Jāni, kas gan ar Tevi noticis...reiz Tu biji normāls čalis...

21.februāris 2019 Atbildēt

Cūcība, protams, nenormāla. Un, cik zināms, Rimi savu veco pārtiku nevienam nedod, bet iznīcina. Tajā pat laikā rodas jautājums - cik vispār cilvēks mūsdienās ir brīvs? Tik daudz ko nedrīkst darīt savā īpašumā - atliek tikai pašvaldības noteikumus palasīt. Nav jau skaidrs vai tas bardaks ir Palēvica īpašumā vai ne (rakstīts, ka pamestā mājā, ieradušies - dzīvesvietā), bet, ja tas IR viņa īpašums - tad kāda kuram daļa? Varbūt kāds uzskata, ka man mājās ir nepieļaujams bardaks, jo zeķe no atvilknes karājas ārā? Varbūt drēbju čupa uz krēsla? Ugunsgrēka bīstamība - tikai, ja tuvumā ir citas mājas, ja īpašniekam pašam vienalga. Smaka? Nelien un neosti pie manām durvīm. Varbūt tas ir mākslas darbs? Instalācija.

21.februāris 2019 Atbildēt

Atklāti runājot, mums visā valsts pārvaldē ir daudzas reizes lielāka cūcība, un šajā gadījumā,Jānis, ceru, vismaz neapzog mūsu kopējo, nodokļu naudu.

22.februāris 2019 Atbildēt

Kundzei par instalāciju...purvos mierigas vietas un neviens neko neosta!Un durvju spraugu nav...

22.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:21

Jaunākās diskusijas